Projektu atbalsta Singapūras Satīns

Pirmie “Satīna” mixtape ir kāda zviedru producenta radīti

Runā, ka “Satīna” veiksmīgais starts nav nejaušība - viņu talantu ieraudzījis kāds zviedru producents un pamanīja iespēju nopelnīt Latvijā pāris ļimakus, piepalīdzot ar savu talantu un spējām. Modernais skanējums, lipīgās melodijas un provokatīvais stils ir gadiem ilgi plānots kādā no Stokholmas studijām.

Taisnība. Grupa sākotnēji sastrādājusies ar leģendāru zviedru producentu Olafu (FlowReeps), kurš pielicis pirkstu ne tikai pirmo ‘mixtape’ radīšanā un izcilā grupas PR spodrināšanā, bet arī pats radījis izcilu hitu “Ko tu dari klubā”, kas strauji iekaroja klausītāju sirdis. Patlaban Olafs tērē ar pirmajiem ‘mixtape’ sapelnīto piķi un ir aizrāvies ar citiem projektiem, taču neizslēdz iespēju atgriezties un pārsteigt mūs visus ar ko jaunu.

Dziesmu “Džumī” finansēja un pieprasīja Latvijas peldēšanas federācija

Kuluāros klīst runas, ka Latvijas peldēšanas federācijas pārstāvjiem bijusi slepena tikšanās ar “Singapūras Satīns” pārstāvjiem un, apmaiņā pret mazu koferīti ar naudu, tika pieprasīta dziesma, kas popularizē peldēšanu kā sporta veidu.

Diemžēl, tā nav taisnība. Pagaidām visus klipus un dziesmas esam apmaksājuši paši no savām kabatām. Arī “Lemberghini” nav Ventspils pašvaldības projekts, “Es nemāku krievu valodu” nav Nacionālās Apvienības sponsorēts klips, bet “Flexkursija” nav sponsorēta no valsts tūrisma budžeta. Bet nākotnē viss ir iespējams

Reperis “Edavārdi” arī ir “Satīnā”

Simtiem reižu dzirdēta bauma, ka “Satīnā” ir arī dažādi populāri Latvijas reperi, piemēram “Edavārdi” un “Eliots”. Mākslinieks “Edavārdi” pat esot redzēts vairākos koncertos uz skatuves kopā ar “Satīnu”, izpildot dažādas dziesmas un bļaujot uz skatītājiem, liekot viņiem lēkāt un atbildēt uz viņa saucieniem.

Absolūtas muļķības. Nebūsim naivi - mūsdienu mūzikā tas tā vienkārši nav iespējams. Jūs, piemēram, spētu iedomāties, ka “Prāta Vētra” taisītu vēl vienu projektu, kurā dzied “prikoldziesmas” un labi pavada laiku? Šaubos. Tāpat ir ar reperiem. Jāatzīst gan, ka mūsu biedrs ‘Barona Centrs’ a.k.a Comic Sans Legend pēc purna un balss ir bišku līdzīgs Edam, bet tā ir tikai nejauša sakritība.

“Satīna” pārstāvjiem ir romantiskas attiecības ar vairākām Latvijā zināmām dziedātājām.

Dziedātājas Linda Leen, Aisha, Aminata un citas nav pieminētas ‘Satīna’ dziesmās tāpat vien - viņas esot kaislīgas fanes un bieži manītas arī pritonos, slazdos un saviesīgās ballītēs kā šo kungu pavadones. Pārsvarā viņu nepārspējamā talanta un iespaidīgo naudas līdzekļu dēļ.

Kopumā nevaram piekrist šai teorijai, jo ar citiem mūziķiem pārsvarā uzturam profesionālas attiecības un veiksmīgi izvairāmies no pašlabuma meklētājiem. Protams, mēs varam patusēt studijā, izdzert kādu ‘Bacardi’, bet tas arī viss. Līdzīgas attiecības uzturam ar gandrīz visām klipu aktrisēm un citiem sadarbības partneriem.

Satīns ir ierakstījis jaunu albumu kopā ar grupu “Instrumenti”.

Dzeltenā prese un fani regulāri ‘trin mēles’ arī par ansambļa jaunāko daiļradi. Dzirdēts, ka puišiem ir jauns klips kopā ar “Lil Dracky”, jaunas dziesmas kopā ar grupu “Instrumenti” un kopīgs kulinārijas projekts - TV šovs ar pašu Mārtiņu Rītiņu. Vai kaut kas no šī ir patiesība, vai tie ir slimi suņa murgi?

Ar citiem māksliniekiem noslēgtie līgumi mums aizliedz komentēt to, kādi ir mūsu slepenie nākotnes projekti, tāpēc nevarēsim sniegt precīzu atbildi. Katrā ziņā ļoti cienam visus šos māksliniekus un nevaram izslēgt, ka, piemēram, “Lil Dracky” būs kopīgs albums ar “Instrumentiem” vai otrādi. Pagaidām baudiet mūsu skaņdarbu "Stils" kopā ar reperi Ozolu un rolandu če.