Projektu atbalsta Singapūras Satīns

Satīns iesaka lietas, kas obligāti jāņem līdzi uz festivālu


Festivālu laiks strauji tuvojas un tāpēc "Singapūras Satīns" piedāvā sarakstu ar lietām, kuras OBLIGĀTI jāņem līdzi uz festivālu. Sarakstā netiek iekļauts labs garastāvoklis, piedzērušies draugi, telts un visas tās lietas, no kurām jūs apreibinaties, jo tas taču ir pašsaprotams. 

Makšķere - ja kāds prasa priekš kam, tad atbildi - lai copētu meitenes. Meitenēm - lai copētu džekus. Pavisam vienkārši.


Ēdiens - festivālu ēdiena piedāvājums mēdz dārgs un ne pārāk kvalitatīvs, tāpēc paķer līdzi kādu augli. Tavas aknas būs pateicīgas, ja dzeršanas pauzēs tiks palutinātas ar kādu ābolu vai banānu.

Power Bank - festivāli parasti ilgst vairākas dienas, kuru laikā jāpaspēj nofočēties ar miljons paziņām, nofilmēt desmit koncertus, izmēģināt laimi tinderī un apzvanīt visus pālī pazudušos draugus. Enerģija noderēs.

Ūdens - pēdējā festivāla dienā ūdens kļūst vērtīgāks par alkoholu. Cilvēki ir gatavi mainīt drēbes, naudu un telefonus un dzīvību pret malku svaiga ūdens. ar pieclitrīgu "bačoku" tu tiksi iecelts svēto kārtā.

Saulesbrilles - unikāls aksesuārs, bez kura festivāls nav iedomājams. Uzvelc tās un paslēp savas nodzertās acis, lai pēc festivāla nav kauns skatīties bildes. 

Matracis

-  tu gan jau tāpat atlūzīsi pilnīgi svešā teltī, vai pļavā, bet savu matraci ir vērts panemt līdzi kaut vai skata pēc.

Tumbiņa

-  ja to nepaņemsi tu, tad to pavisam noteikti paņems tā jocīgā kompānija no blakus teltīm. Lai pasākums kļūtu jautrāks, protams, vari klausīties Satīnu, taču vari pārsteigt visus arī ar Rahmaņinova otro klavierkoncertu.

Ja nu gadījumā vēlies noķert kādā no festivāliem arī Satīnu, tad zini, ka viņi šogad uzstāsies: