Saturs turpināsies pēc reklāmas

Foto: Iededzot Melngalvju nama egli, Vējonis novēl Ziemassvētku brīnumu

"Stipras ģimenes ir patiess balsts stiprai valstij, jo ģimenē mēs smeļamies spēku un tā mums ir nozīmīga it visos dzīves brīžos," sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kopā ar ģimenēm no visas Latvijas 9.decembrī svinīgā pasākumā iededzot Melngalvju nama Ziemassvētku egli, portālu "Delfi" informēja Valsts prezidenta kancelejas Preses dienesta pārstāvji.

"Ne naudā vai mantā ir atrodama laime. Laime ir dzīvot ģimenē, kur skan bērnu soļi un balsis, un apkārt ir cilvēki, kas tevi mīl, atbalsta, mierina un dod enerģiju, lai mēs nestāvētu uz vietas, bet ietu uz priekšu," teica Valsts prezidents. Viņš norādīja, ka arī no pašvaldībām saņemtajās vēstulēs savstarpējais atbalsts, uzticība un nesavtīga mīlestība bija tie vārdi, ar kādiem tika raksturotas pieteiktās ģimenes.

Vējonis novēlēja, lai Ziemassvētku brīnums ienāk ikvienā mājā un ģimenē: "Lai līdzās ir bērni, kas mūs priecē, lai valda saticība un mīlestība! Es ar jums lepojos!"

Tradicionālajā egles iedegšanas pasākumā piedalījās 16 ģimenes, kuras ir stipras, kuplas, aktīvas un radošas. Tās pēc Valsts prezidenta aicinājuma izvirzīja Latvijas Pašvaldību savienība. Ģimenēs aug trīs līdz astoņi bērni, tajā skaitā aizbildnībā esoši un audžubērni.

Preses dienests informē, ka svinīgajā egles iedegšanas pasākumā piedalījās Baumaņu ģimene no Amatas novada, Dambīšu ģimene no Auces novada, Fedotovu ģimene no Daugavpils, Rodertu ģimene no Dundagas novada, Precinieku ģimene no Carnikavas novada, Purviņu ģimene no Kuldīgas novada, Kalniņu ģimene no Raunas novada, Klušu ģimene no Rēzeknes novada, Kravcunu ģimene no Rīgas, Kleinu ģimene no Saldus novada, Kabluku ģimene no Alūksnes novada, Puriņu ģimene no Salacgrīvas novada, Rutkovsku ģimene no Jelgavas, Hopneru (Hoeppner) ģimene no Skrundas novada, Smilgu ģimene no Valmieras un Liepājnieku ģimene no Ventspils.

Source info

www.DELFI.lv


Lasi vēl