Foto: Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā durvis vērusi Ziemas koncertzāle
Foto: Publicitātes foto

No 16. decembra Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā durvis vērusi Ziemas koncertzāle, kurā līdz pat 26. decembrim var baudīt daudzpusīgu pasākumu programmu, portālu "Delfi" informēja Siguldas novada pašvaldības pārstāve Inese Pabērza.

close-ad

Ziemas koncertzāle Siguldā darbojas jau otro gadu. Šogad to varēs apmeklēt līdz 26. decembrim.

Pasākumu programma Ziemas koncertzālē:

Trešdien, 20. decembrī, pulksten 17 ģimenes ar bērniem aicinātas uz animācijas filmu programmu: "Lupatiņi", "Bize un neguļa", pēc kuras tiks izrādīta ģimenes filma "Ziemassvētku jampadracis". Animācijas filmas "Lupatiņi" vēsta par četriem maziem Lupatiņiem – Zeķīti, Cimdiņu, Spilventiņu un Lakatiņu. Tie lieliski prot spēlēties, bet daudz kas cits viņiem vēl jāiemācās. "Bize un neguļa" vēsta par meiteni vārdā Bize, kurai ziemas brīvdienas ir vismīļākās, jo tad Ziemassvētku vecītis izpilda vēstulē uzrakstītās vēlēšanās. Taču šajā gadā viss notiek citādāk, jo vecāki ir aizņemti ar mazāko brālīti. Savukārt Latvijā zināmā ģimenes filma "Ziemassvētku jampadracis" ir par Cīrulīšu ģimeni, kurā ir pieci bērni, bet tēvs Valdemārs ir nabaga mūzikas skolotājs, kurš ar klavierstundām nevar nopelnīt pietiekami daudz naudas, lai uzturētu ģimeni un samaksātu dzīvokļa īri saimniekam Skarainim.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja darboties Čaklo rūķu darbistabā kopā ar pasākumu aģentūras "Flamingos" rūķiem.

Ceturtdien, 21.decembrī, pulksten 17 ģimenes ar bērniem aicinātas uz animācijas filmu programma bērniem: "Ziemassvētki", "Kraukšķītis", "Ledus pavēlnieks", "Rezgalības".

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja darboties Čaklo rūķu darbistabā kopā ar pasākumu aģentūras "Flamingos" rūķiem.

Sestdien, 23. decembrī, pulksten 16 sākumskolas vecuma bērni aicināti uz "Dirty Deal Teatro" izrādi "Kā saule gadījās". Izmantojot latviešu tautas teikas, virtuves priekšmetus un pārtikas produktus, aktieri ar bērnu līdzdalību izrādes laikā atklās brīnumus par Zemes, Saules, Mēness, zvaigžņu, ūdens un cilvēka izcelšanos. Gūtos iespaidus bērniem būs iespēja atveidot un izgaršot no kopīgi pagatavotās piparkūku mīklas. Izrāde paredzēta bērniem no trīs gadu vecuma.

Svētdien, 25. decembrī, pulksten 14 notiks Ziemassvētku ballīte bērniem "Brīnumi notiek" kopā ar Donaldu Daku, Deiziju, Mikiju, Balto lāci, Sniegbaltīti un Ziemassvētku vecīti.

No 16. līdz 26. decembrim Ziemas koncertzālē būs skatāma mākslinieces Ināras Liepas ceļojošā Leļļu mākslas muzeja krājumu izstāde. Ekspozīcijā tiks izmantotas muzeja krājumu 30 gadu atklātnīšu lielformāta drukas un Teddy lāču un rotaļlietu autordarbu eksponāti, kas papildināti ar Ziemassvētku rotājumu elementiem. Vitrīnās kopā ar lāčiem būs arī eksponētas seno Ziemassvētku atklātnīšu reprodukcijas.

Ieeja – bez maksas.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Dirty Deal Teatro Ināra Liepa Sigulda
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form