'Cehs.lv': 13 svarīgi notikumi, kurus 2020. gadā sabiedrība gaida visvairāk
Foto: Cehs.lv privātais arhīvs

Kamēr vairums darbaļaužu Jauno gadu sagaidīja, dzerot dzirkstošo vīnu un veroties debesīs, "Cehs.lv" mākslīgā intelekta laboratorija rukāja melnām mutēm, lai apkopotu tos notikumus, kurus sabiedrība gaida piepildāmies 2020. gadā.

Kā norādīja laboratorijas vadošais eksperts un brīvā laika astrologs Kristaps Āls, rezultāti ir publicēti jauktā secībā. "Ir grūti izcelt vienu konkrētu, bet viens ir skaidrs – Žurkas gads būs labklājības gads," norūca K. Āls.

1. Latvija beigs kautrēties sevi apzināties kā alkotūrisma valsti. Ne tikai tiks vēl vairāk samazināts akcīzes nodoklis, bet arī izrakts kanāls līdz Valkai, lai braukt pirkt šmigu var ne tikai igauņi, bet arī somi pa taisno ar "Tallink" prāmi.

2. Savu tēlu un reputāciju pilnībā atjaunos nepamatoti cietušās ietekmīgās finanšu sektora personas: Rimšēvičs, Bernis, Lembergs un Tigrans.

3. Tiks uzņemtas filmu "Jaungada taksometrs" un "Klases salidojums" trešās daļas, lai lieku reizi sev atgādinātu, ka esam gan ģimenisku komēdiju lielvalsts, gan izaicinoša, taču filigrāni gaumīga "zem jostasvietas" humora lietpratēji.

4. Visa gada garumā pa vienai uzvarai izcīnīs Latvijas futbola izlase, Rīgas "Dinamo" un pat Ernests Gulbis.

5. Jeremejeva organizētais boikots beidzot būs sasniedzis kritisko vilkmi, un krasi samazināsies degvielas cenas. Tam nebūs nekāda sakara ar četru iepriekš nezināmu pasaulē lielāko naftas lauku atklāšanu.

6. 2020. gada vasaras olimpiskajās spēlēs diskvalificēs tieši tik daudz citu valstu sportistu, lai Latvija iegūtu vismaz trīs zelta medaļas.

7. Rīgas domes vēlēšanās kritiski būs nepieciešams atbalsts kādai partijai, kas sakritīs ar vēlmi beidzot savilkt galus ar Andri. Tā rezultātā Rīga tiks atbrīvota no līguma ar "Tīrīgu". Apmaiņā pret to "Tīrīga" "uzvarēs" konkursā par atkritumu izvešanu Briselē turpmākos 20 gadus.

8. "Kritiskajā masā" piedalīsies mazāk velobraucēju ar krāsu redzes defektiem.

9. Bordāna ietekme ASV tikai pieaugs, kā rezultātā ar ASV tiks ieviests bezvīzu režīms, lai mēs beidzot pa lēto varam aizbraukt normālā ceļojumā.

10. "Spēks pateikt "Nē!"" un "Ballējam – izguļam!" kampaņu rezultātā Latvijā beidzot gan jaunieši, gan pieaugušie kļūs tikumīgi, veselīgi un atbildīgi kā pret sevi, tā pret apkārtējiem. Uz visiem laikiem alkoholam "nē" pateiks arī Rūdolfs Plēpis un Juris Kulakovs.

11. 2020. gads nāks ar kādu jaunu, vēl lielāku lielveikalu, jo, būsim godīgi, ir bišku par šauru gan "Akropolē", gan jaunajā "Alfā".

12. 2020. gadā Eiropas mūzikas pasaulē notiks lielas svārstības, jo visus topus pārņems Latvijas "X Faktora" uzvarētāju dziesmas, kas tapušas ietekmīgā mūzikas izdevēja "Sony Music" paspārnē. Gruzdiņš kāps uz Glastonberijas galvenās skatuves ar pasaulē populāro dziesmu "Laimīgs".

13. Sandris Bergmanis Rīgas brīvostu pacels Roterdamas un Hamburgas ostu līmenī.

Aicinām komentāros rakstīt arī savus 2020. gada visvairāk gaidītos notikumus, lai papildinātu sarakstu un nākamā gada izskaņā skatītos, cik daudziem iepretim lepni varēsim ielikt zaļu ķeksi.

Comment Form