Diskusija par mediju un politiķu attiecībām. Video tiešraide
Foto: Publicitātes attēli

Piektdien norisinās biedrības "Latvijas Mediju ētikas padome" organizēta tiešsaistes diskusija "Mediju un politiķu attiecības: badināt nedrīkst barot". Diskusijā mediju darbinieki, pētnieki un politiķi pārrunās un skaidros mediju ētikas jautājumus, kas izriet no mediju un politikas mijiedarbības caur mediju finansēšanas un savstarpējo attiecību aspektu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tiešsaistes diskusija "Mediju un politiķu attiecības: badināt nedrīkst barot" kā izglītojošs ieskats mediju ētikas pasaulē tiek organizēta ar mērķi informēt un izglītot mediju profesionāļus, īpašniekus un auditoriju, kā arī raisīt pēc iespējas plašāku diskusiju par mediju un politiķu savstarpējām attiecībām un to iespaidu uz mediju ētikas jautājumiem.

"Diskusijas dalībnieki centīsies "ievietot komatu" teikumā "badināt nedrīkst barot" un rast atbildi uz jautājumu par šābrīža situāciju mediju un politiķu attiecībās Latvijā. Šis būs jau trešais biedrības organizētais tiešsaistes pasākums šajā gadā, skaidrojot nozīmīgus mediju ētikas jautājumus, tādēļ aicinām diskusijai pievienoties ne tikai mediju īpašniekus, nozares profesionāļus un žurnālistus, bet arī pētniekus, nevalstiskās organizācijas, valsts institūciju pārstāvjus un studentus," pauž "Latvijas Mediju ētikas padomes" valdes priekšsēdētājs Jānis Lielpēteris.

Biedrība "Latvijas Mediju ētikas padome" dibināta 2018. gadā, apvienojoties kopumā 15 mediju nozares asociācijām un uzņēmumiem. Šobrīd biedrībā ir 27 biedri, kuri pārstāv visu formu un žanru medijus, mediju asociācijas un organizācijas, kas darbojas mediju jomas pētniecībā. Sūdzības Mediju ētikas padome izskata deviņu cilvēku sastāvā.

Šis ir autora viedoklis, kas var nesakrist ar "Delfi" redakcijas nostāju.
Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form