– Kā jūs izprotat šo semināra nosaukumā minēto esības prieku?

Pats pirmais prieks, pats īstākais un patiesākais dzīvo katrā cilvēkā. Tajā pašā svētajā vietā, no kuras sākusies mūsu dzīvība. Tas spēra pirmo soli uz mūsu dzīves ceļa. Tā klātbūtne vienmēr bija nojaušama pēc plati atplestāma acīm, neviltota smaida, zinātkāras sejas izteiksmes. Tas bija dzirdams plunkšķināšanā pa peļķēm un aizrautīgos smieklos, kas nekad nepakļāvās laikam un – vēl jo vairāk – telpai. Priekam piemita dīvaina īpašība atspoguļoties visur. Jebkurā ūdens virsmā un fotogrāfijā. Kur nebija šā prieka – tur nebija mūsu...

– Šķiet, es sāku saprast. Tas ir tāds kā bērna beziemesla prieks, ko nav nomākušas dažādas sabiedriskās nosacītības?

Ja tu jau nojauti, par ko ir runa, tātad ne viss ir zaudēts.

Pašu lielāko un vērtīgāko mantojumu mēs saņēmām no bērnības. Bet kaut kādu iemeslu dēļ prieks kļuva tā kā klusāks un kautrīgāks. Pēc tam tas sāka pīties pa kājām un, kad mēs savu soli paātrinājām līdz šodienas tempam, tas galu galā atpalika kaut kur aizmugurē. Sacenšoties ar dzīvi, mēs uzvarējām arī šajā skrējienā, bet pazaudējām... vēl vairāk.

– Kāpēc tā notiek? Kāpēc mēs zaudējam prieku?

Nekas nenotiek nejauši, un arī šis "atteikšanās" ceļš nebija nejaušs. Tas deva tev jaunas kvalitātes, lika pārvērtēt vērtības.

Nevajag padoties dzīvei, vajag padoties sev. Jo – lai cik žigli un skaisti tu skrietu, no sevis neizbēgt.

To, kas pie mums atnāk kā dāvana, mēs vērtējam zemāk par visu, taču, atgūstot to no jauna, mēs kļūstam par piemēru citiem. Lūk, kur ir mūsu vērtība. Atdod tuviniekiem sevi (savu piemēru), un Visumā iedegsies vēl viena bāka.

– Tas nozīmē, ka šis seminārs var būt noderīgs, ja gribas izjust to visu atkal?

Jā, ja gribi sadzirdēt prieka kautro saucienu, kurš gaidīšanas režīmā ir pavadījis ilgu laiku, aizvien vēl nenoguris midžinot kā bāka, kaut arī neviens to nesauca. Ja gribi no jauna ieskatīties tam acīs un ierādīt goda vietu savā ikdienā.

Semināra gaitā mēs veiksim katra dalībnieka (protams, ja viņš to vēlēsies) pašreizējā stāvokļa diagnostiku un papūlēsimies noteikt primāros uzdevumus un ceļus prieka prioritātes atjaunošanai.

Tu varēsi meditācijā mijiedarboties ar dabiskajiem minerāliem. Tie atdos tev savu spēku un spējas, savukārt tu atklāsi savu jutīgumu, vieglumu un dzīvesprieku. Tas viss notiks dzīvu un ļoti jaudīgu instrumentu skanējuma pavadībā.

Papildus tam tu:

  • atbrīvosies no negatīva un noguruma,
  • novāksi lieko sasprindzinājumu no sava biolauka un piekoriģēsi savu auru,
  • labāk sevi izpratīsi un ielaidīsi savā dzīvē jauno,
  • pabūsi domubiedru lokā, varēsi uzdot interesējošos jautājumus un saņemt praktiskus ieteikumus.

– Lūdzu, paskaidrojiet nezinātājam, kā gan to visu var izdarīt ar gongu un kristālu palīdzību?

Minerāli ir pirmā "iemiesotā dzīvības forma" uz zemes, savukārt no skaņas vibrācijām sastāv pilnīgi viss. Gongo–litosesija, kad skaņas un minerālu vibrācijas iekļūst cilvēkā, kopā dod iespēju pilnībā pārkārtot viņa organismu un noskaņot to uz jaunu frekvenci. Ta palīdz arī atbrīvoties no iekšējiem blokiem un emocionālās spriedzes, atjaunot organismu un (kas ir ne mazāk būtiski) veltīt laiku sev pašam.

– Ja nu es pēc semināra jūtu nepieciešamību parunāt, bet nevēlos apspriest dziļas, personiskas tēmas nepazīstamu cilvēku klātbūtnē?

Ja ir situācija, kur nepieciešama dziļāka analīze, personiskas korekcijas un rekomendācijas, ir iespēja saņemt arī privātkonsultāciju.