Kāpēc daži cilvēki jūt smalkās enerģijas, bet citi – nē? Dziedniece un gaišreģe Agnese Ziediņa-Zariņa apgalvo, ka lielākā daļa ļaužu tās jūt gan, bet viena lieta ir just un otra – saprast, ko ar to iesākt, kā to menedžēt.

Pēc Agneses vārdiem, karmiskā sūtība atnāk līdz ar mums un nosaka, kā mēs šo informāciju saņemsim. Taču maldīgi esot domāt, ka šī smalkā jušana kādu parada par mūžīgu loteriju laimētāju un miljonāru.

"Katrs cilvēks, kas pie manis atnāk, katra dvēselīte jau ir noslēgusi sava veida līgumu, ka viņa atnāks, ka viņai tas būs vajadzīgs, jo mēs visi viens otram palīdzam attīstīties. Ja es jūtu, ka cilvēks ar mani nav nekādā karmiskā sasaistē, es nevaru viņu pieņemt – jo viņš nav priekš manis un es neesmu prieks viņa. Nav šīs vienošanās," skaidro Agnese.

Ļoti iespējams, ka tiem, kuri šo visu noliedz, nāksies ar to sastapties šajā vai nākamajā dzīvē – vai nu caur pašu bērniem, vai nākamā dzīve, kur nāksies to sagremot, ir pārliecināta gaišreģe.

Uz jautājumu, ko viņa ieteiktu cilvēkam, kurš, pēc paša domām, nejūt enerģētisko pasauli, bet gribētu to sajust, Agnese atbild – ļoti daudz meditēt.Viņa pati vairāk skaita mantras, jo meditācija ir veids, kā sevi ļoti atvērt. Paaugstināta jūtība ļoti ierobežo cilvēku, viņam ir grūti atrasties pulī, kaut vai Rīgā dzīvot. Agnesei meditācija nozīmē to, ka viņa mostas naktīs, runā svešās valodās, citi redz viņu levitējam pa istabu, tāpēc viņa pati to nedara.

Vairāk par šo tēmu – projekta "Gaismas tīmeklis" radītāja Andra Ciekura sarunas fragmentā ar Agnesi.


Piebildīsim, ka 9. decembrī no pulksten 15 Agnese kopā ar Andri Kiviču, Kristīni Om Shanti, Andri Ciekuru un Jāni Zariņu aicina uz piecu stundu sarunu "Splendid Palace". Lekciju ciklā "Brīnumi manā dzīvē" viņi stāstīs savas brīnumainās dzīves pieredzes un to, kā mēs katrs varam vairot brīnumu pieredza savā dzīvē – konkrētas metodes, kuras viņiem ir palīdzējušas un, iespējams, var palīdzēt tev dzīvi padarīt skaistiem notikumiem bagātāku.

Tags

Agnese Ziediņa-Zariņa

Comment Form