Personīgā efektivitāte

Personiskā efektivitāte ir atkarīga no indivīda subjektīvās drošības sajūtas, pašvērtējuma, pašpārliecinātības, garīgā brieduma un emocionālās inteliģences.

Drošības sajūtu iespējums iegūt tikai tad, kad cilvēks sāk balstīties pats uz sevi, kas, savukārt, kļūst iespējams vienīgi tad, kad nozīmīgās atbildes uz jautājumiem cilvēks sāk meklēt pats sevī, nevis ārpusē; kad vadās no savām sajūtām, seko saviem impulsiem, notic pats savam individuālajam un neatkārtojamajam dzīves gājumam un atrod pats savu jēgu savam darbam.

Pārliecinātība par sevi un savu ceļu rodas līdz ar sapratni, ka nav vairs iespējams atrast pareizo atbildi, nokopēt to no kāda parauga ārpus sevis, kas ir derējis kādam citam citā laikā un situācijā.

Pārliecība rodas no atklāsmes, ka nav iespējams kaut ko sasniegt, kopējot kāda cita veiksmes stāstu, kļūstot par plaģiātu, kopējot citus un to rīcības modeļus un pārliecības.

Pārliecība par sevi veidojas, atrodot savu individuālo spēku un unikālos izpausmes veidus, kā tos realizēt.

Tags

Garīgā veselība Psiholoģija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form