Psihohigēna darba videTranspersonālās biznesa psiholoģijas konsultants palīdz identificēt tehniskos un emocionālās stresorus un novērtēt kopējo psiholoģisko klimatu darba vidē un kontaktā ar apkārtējo vidi.

Konsultējot tiek strādāts ar apzinātības līmeņa paaugstināšanu un ikdienas darba rituālu, paradumu izveidi, kuri nodrošina produktīvāku darba procesu. Tiek piemeklētas vai izstrādātas un individuāli ieviestas nepieciešamās psihotehnoloģijas, regulāras ikdienas un iknedēļas prakses, kuras ļauj uzlabot psiholoģisko klimatu organizācijā, preventīvi novēršot spriedzes uzkrāšanos, izvērtēts un meklēts katra indivīda optimālais darba ritms atbilstoši psihofizoloģiskajām īpašībām un personības struktūrai.

Vajadzības gadījumā noris darbs ar komunikatīvajām prasmēm un emocionālo inteliģences līmeņa celšanu, lai optimizētu darba procesu un uzlabotu prasmes risināt konfliktsituācijas ar "grūtiem" kolēģiem vai klientiem. Preventīvi tiek strādāts arī ar profesionālajiem riskiem, lai novērstu profesionālo izdegšanu darba specifikas dēļ.

Tags

Garīgā veselība Psiholoģija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form