Šīs dienas jubilāru dzimšanas kārts ir pīķa kalps. Uzzini, ko kārts vēsta par sava aizbilstamā raksturu, dzīves uzdevumiem un pārbaudījumiem!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Pateicoties savam īpašajam intelektuālajam potenciālam un mākslinieciskai apdāvinātībai, pīķa kalps var kļūt gan par mistiķi, pareģi un garīgu līderi, gan arī par meistarīgu zagli. Pīķa kalps vienmēr prot rast kontaktu ar publiku un var izveidoties par izcilu aktieri.

Būtībā šai kavas kārtij ir viens no visvieglākajiem dzīves ceļiem, taču tieši šis (šķietamais?) vieglums var kļūt par iemeslu daudzām problēmām, jo viegli nākušo viņš īsti neprot cienīt.

Nereti pīķa kalps saņem dāsnu mantojumu, bet arī pats spēj gana labi sevi nodrošināt.

Mīlestības karma romantiskajam un aizrautīgajam pīķa kalpam ir diezgan sarežģīta: viņa dzīvē mēdz būt neizbēgamas attiecības, kuru uzdevums ir parādīt godīguma vērtību un veselīgas seksualitātes īsto jēgu. Ideja par ideālo partneri viņiem neliek mieru visu mūžu un mudina mainīt partnerus vēl labāka varianta meklējumos.

Uzdevumi: neblēdīties, netiekties pēc vieglām uzvarām, viedi likt lietā savas radošās spējas, lai nekļūtu pats par savu intrigu upuri. Pāriet uz augstāku – garīgāku eksistences līmeni.

Pārbaudījumi: pīķa kalpam piemīt tieksme uz galējībām, lai izjustu asas emocijas, un tieši tas viņus mēdz novest līdz dzīvei šīs kārts zemākajā ētiskajā līmenī. Daudzi pīķa kalpi piedzīvo garīgu iniciāciju, kad tiek pieķerti un ir spiesti ieskatīties sev acīs. Kas spēlējas ar uguni, agri vai vēlu apdedzināsies, taču pīķa kalpam tā var kļūt par attīrošu liesmu.

Pīķa kalpi ir arī Marks Tūlijs Cicerons, Džons Tolkīns, Mels Gibsons, Klāvs Elsbergs, Mihaels Šumahers.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form