Eņģeļi – pasaku tēli vai gaismas būtnes, ar kurām var sadarboties?
Foto: Shutterstock

Par eņģeļiem ir dažādi uzskati – kāds tos uztver kā pasaku būtnes, cits savukārt tos pazīst kā varenus Dieva sūtņus. Kas gan ir šīs noslēpumainās būtnes?

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Atbildes uz šo jautājumu varam atrast dažādos avotos. Visvairāk informācijas par šīm gaismas būtnēm ir iegūts no tā sauktajiem čenelingiem (no angļu vārda "channel", kas nozīmē "kanāls"). Čenelinga laikā notiek daļēja savienošanās ar eņģeļa enerģētiku un cilvēks kļūst par kanālu, caur kuru plūst vēstījums. Šādā veidā informāciju savām grāmatām iegūst arī pasaulē zināmās autores Dorīna Virtjū (Doreen Virtue) un Diāna Kūpere (Diana Cooper), kuras raksta par eņģeļu tematiku. Arī Latvijā ir cilvēki, kas čenelingo eņģeļus un dalās ar iegūtajām vēstīm, piemēram, Maija Kadiķe.

Ziņas par šīm būtnēm ir sastopamas arī dažādu reliģiju tekstos – kristietības, islāma, jūdaisma un citu ticību svētajos rakstos.

Vārds "eņģelis" cēlies no grieķu valodas un nozīmē "vēstnesis". Eņģeļi nav piesaistīti kādai konkrētai reliģijai – tās ir gaismas būtnes, kas apņēmušās palīdzēt cilvēcei. Taču viņi ciena mūsu brīvo gribu un neiejaucas mūsu dzīvēs bez atļaujas, izņemot atsevišķus gadījumus, piemēram, kad sargeņģelim jāglābj cilvēks no dzīvībai bīstamas situācijas, ja viņa "laiks vēl nav pienācis". Bet arī tad tas notiek saskaņā ar cilvēka paša izvēlēto scenāriju.

Kā izskatās eņģeļi? Cilvēki ar gaišredzības spējām, kuri ir redzējuši šīs būtnes, raksturo tās kā gaismas bumbiņas dažādās krāsās. Taču bieži vien eņģeļi parādās mums pierastajā klasiskajā izskatā kā cilvēki ar spārniem. Viņi paši saka, ka dara to tādēļ, lai cilvēki viņus atpazītu.

Eņģeļiem nav dzimumu atšķirību tā, kā mēs to saprotam, taču katram eņģelim parasti dominē vai nu sievišķā vai vīrišķā enerģija.

Katram sava pārvaldības joma

Pastāv arī dažādi eņģeļu tipi – ķerubi, serafimi, sargeņģeļi, erceņģeļi utt. Un, līdzīgi kā cilvēkiem, arī atšķirīgiem eņģeļiem ir atšķirīgas jomas, kuras viņi pārvalda labāk. Ir eņģeļi, kas darbojas dziedniecības jomā, ir aizsardzības eņģeļi, ir dabas eņģeļi, mīlestības eņģeļi, skaistuma eņģeļi un citi. Un katru šo grupu pārvalda virseņģeļi jeb erceņģeļi. Tie ir spēcīgāki par vienkāršajiem eņģeļiem un aktīvi palīdz Zemes iedzīvotājiem.

Erceņģeļi ir daudz un dažādi, īsumā apskatīsim dažus zināmākos un jomas, kurās viņi ir gatavi mums palīdzēt.

Erceņģelis Mihaēls ir jaudīgs aizsardzības eņģelis. Kad vajag fizisku vai enerģētisku aizsardzību, sauc viņu.

Erceņģelis Rafaēls ir dziedniecības eņģelis. Palīdz dziedināt gan fiziskas, gan emocionālas, gan mentālas problēmas. Palīdz arī ārstiem un dziedniekiem.

Erceņģele Gabriēla palīdz rakstniekiem, žurnālistiem, kā arī var asistēt visos jautājumos, kas saistīti ar bērniem, – ieņemšanā, iznēsāšanā, dzemdībās, audzināšanā.

Erceņģele Ariēla atbild par dabu, vides jautājumiem un pārticību. Ja darbojies vides aizsardzības jomā vai vēlies atbrīvot blokus, kas traucē pārpilnības straumei brīvi plūst tavā dzīvē, tad pieaicini Ariēlu.

Erceņģelis Šamuēls palīdz atrast lietas un cilvēkus, ko meklējam. Viņš arī palīdz harmonizēt attiecības ar citiem un vieglāk piedot.

Erceņģelis Raziēls palīdz risināt karmiskās saistības un dziedināt pagātnes emocionālās traumas.

Erceņģelis Uriēls palīdz studijās, kā arī atrast atbildes un risinājumus sarežģītām situācijām

Erceņģelis Metatrons darbojas ar sakrālo ģeometriju, palīdz sensitīviem cilvēkiem, īpaši bērniem, kurus dēvē par indigo un kristāliskajiem.

Kā var sazināties ar eņģeļiem, un kādas zīmes viņi mums dod?

Pasaukt eņģeļus var jebkurš cilvēks, turklāt neatkarīgi no tā, vai viņš tic viņiem vai nē, vai viņš ir labs vai slikts. Viņi atsaucas vienmēr un palīdz tik, cik tas ir harmoniski, lai neiejauktos karmas likumos.

Eņģeļi neatrodas fiziskā ķermenī, tāpēc viņi var būt vairākās vietās vienlaikus, un mums nav jāsatraucas, ka kaut kur citur viņi pašlaik ir vairāk vajadzīgi.

Populārākie veidi saziņai ar šīm gaismas būtnēm ir svārstiņš, kārtis, čenelings un dažādu zīmju pamanīšana, kuras viņi mums dod.

Kā izskatās eņģeļi? Cilvēki ar gaišredzības spējām, kuri ir redzējuši šīs būtnes, raksturo tās kā gaismas bumbiņas dažādās krāsās. Taču bieži vien eņģeļi parādās mums pierastajā klasiskajā izskatā kā cilvēki ar spārniem. Viņi paši saka, ka dara to tādēļ, lai cilvēki viņus atpazītu.

Neapzināti mēs jau esam savā dzīvē kontaktējušies ar savu sargeņģeli, kādu citu eņģeli vai garīgo pavadoni. Parasti tas notiek kā pēkšņa doma vai ideja, kas iešaujas prātā. Bet, ja vēlamies apzinātāku kontaktu, varam sākumā izmantot palīglīdzekļus, piemēram, svārstiņu: tas ir diegā iekārts atsvars, kas var būt vienkārši gredzens vai arī īpaši šim nolūkam veidots akmens, metāls vai koks. Plašāka informācija par to, kā darboties ar svārstiņu, ir pieejama gan grāmatās, gan internetā.

Vēl viens veids, kā kontaktēties ar eņģeļiem, ir kārtis. Mūsdienās ir izdotas daudzas kārtis par eņģeļu tematiku, kuras paredzētas tieši kontaktam ar viņiem. Parasti tām līdzi nāk arī pamācība, kurā ir paskaidrots, kā kārtis lietot.

Nākošais veids ir tiešā saziņa jeb čenelings. Tādējādi var saņemt skaidru un precīzu informāciju. Apgūt šo metodi var jebkurš, tikai kādam tas sanāks ātri un dabiski, bet citam nāksies ilgāk trenēties. Liela loma šeit ir savu vibrāciju celšanai un spējai atbrīvoties no savām bailēm un blokiem. Arī Latvijā ir parādījusies iespēja apgūt čenelingu kursos.

Izmantojot šos saziņas veidus, jāpatur prātā, ka kontaktēties var ne tikai ar gaismas būtnēm, bet arī ar zemo vibrāciju radījumiem, tādēļ vienmēr palūdz savam augstākajam Es un erceņģelim Mihaēlam (viņš ir spēcīgs aizsardzības eņģelis), lai viņi gādātu par to, ka tu sazinies tikai ar tīrām gaismas un mīlestības būtnēm. Svarīgi ir arī nodomi un tas, cik lielas šaubas, bailes un neticība sev tevī mīt. Un vienmēr atceries – eņģeļu ziņas un klātbūtne ir patīkama, iedvesmojoša un pozitīva. Ja komunikācijas laikā sajūti bailes, tad, visticamāk, šīs domas nāk no tava ego vai arī no kādām zemāko vibrāciju būtnēm. Esi uzmanīgs, taču nebaidies.

Eņģeļiem patīk dot mums arī norādes un zīmes. Bieži viņi izmanto skaitļu virknējumus, kas atkārtojas, piemēram: 1111, 1414 un tamlīdzīgi. Ja ikdienā sāc ievērot vienādus skaitļus, iespējams, šīs gaismas būtnes cenšas tev ko pateikt.

Ja gribi pārliecināties, ka eņģeļi tiešām pastāv un tevi dzird, no sirds palūdz viņiem kādu zīmi tuvākajās dienās. Un nebrīnies, ja pēkšņi uz ielas ieraudzīsi baltu spalvu – tas arī ir iemīļots veids, kā viņi dod ziņu, ka atrodas līdzās.

Katra paša ziņā ir tas, vai izturēties skeptiski pret eņģeļu eksistenci vai arī ļaut šīm gaismas būtnēm ienākt savā dzīvē. Tos, kuri vēlas mazliet sīkāk uzzināt, kā sadarboties ar eņģeļiem, sajust viņu klātbūtni un dzirdēt praktiskus piemērus no dziedināšanas pieredzes, šā raksta autors 11. aprīlī aicina uz semināru un meditāciju "Dziedināšana ar Gaismas eņģeļiem". Plašāka informācija: Facebook.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form