* Jāņem vērā, ka par tipisku Lauvu kādu var nosaukt vien tad, ja viņa dzimšanas kartē šajā zīmē papildus Saulei ir vismaz divas planētas un/vai uzaustošā zīme (ascendents) ir Lauvā.

Stihija – Uguns

Devīze – es gribu, es būšu

Valdošā planēta – Saule

Diena – svētdiena

Krāsa – dzeltena, oranža, rubīna

Metāls – zelts

Akmeņi – serdoliks, dzintars, safīrs, dimants, smaragds, rubīns, topāzs, onikss, tīģeracs, obsidiāns

Laimīgie skaitļi – 1, 5, 9, 11

Ģeogrāfija – Francija, Francijas kolonijas Āfrikā, Itālija, Sicīlija, Čehija, Arktika, Antarktīda

Veselība – atbild par sirdi, asinsriti, žultspūsli, mugurkaula krūšu daļu, muguru, diafragmu.

Biežākās veselības problēmas – sirdskaites, aneirisma, stenokardija, muguras kaites, mugurkaula smadzeņu saslimšanas. Vajadzīgs kārtīgs miegs un ēšanas režīms!

Veselīga ēdienkarte

Veselību uzlabo uzturs, kas palielina sarkano asinsķermenīšu daudzumu.

Nepieciešams magnija fosfāts, kālijs sirds muskulim, C un E vitamīni.

Olbaltumvielas – liesa gaļa, medījums, jogurts, siers, olas.

Graudaugi un dārzeņi – rudzi, diedzēti kvieši, salāti, olīvas, augu eļļas, salāti, gurķi, sīpoli, tomāti, ķirbji, pipari, baklažāni, kabači, pastinaks, sojas pupiņas.

Augļi, ogas, rieksti – citrusaugļi, ananasi, āboli, arbūzi, melones, plūmes, zilenes, mežrozītes, zemenes, dzērvenes, smiltsērķšķi, rozīnes, vīģes, mandeles, kokosrieksti, valrieksti.

Garšaugi – kadiķogas, rūta, ingvers, dilles, fenhelis, piparmētra, pienene, ingvers, anīss, krustnagliņas, estragons, muskatrieksts, selerija, ķiploks, sīpols.

Dzērieni – meža zemeņu tēja, citrona tēja, pie tējas – griķu medus.

Alkohols – viegls sausais vīns mazās devās.

Veselībai kaitē pikanti ēdieni, cukurs, ciete.

Plusi: labs līderis, radošs, līksms, dāsns, ar plašu vērienu, piemīt pašapziņa.

Mīnusi: tiešs, iedomīgs, augstprātīgs, priekšniecisks, pārāk straujš mīlestībā.

Iekšējā nepieciešamība: prieks, iespēja paspīdēt.

Lauvu nevar nepamanīt – kad Lauva ienāk telpā, visu klātesošo skatieni neviļus pievēršas viņai, un Lauvai šī uzmanība, ak, cik ļoti glaimo. Starp slavu un naudu tipiska Lauva vienmēr izvēlēsies pirmo, bet nauda, kā zināms, pie populāriem cilvēkiem kaut kā pati ceļu atrod. Būdama radoša personība, Lauva ļoti mīl dažādus kultūras pasākumus, svētkus, parādes un salūtus un ar lielu prieku pati piedalās to organizēšanā. Plecam, uz kura paraudāt, Lauva īsti nav piemērota, bet, ja vēlies kaut ko nosvinēt, Lauva būs ideāla kompānija. Lai labi sadzīvotu ar Lauvu, pēc iespējas biežāk jāatrod, par ko viņu paslavēt. Tiesa, klaji glaimot nedrīkst – to Lauva pamanīs un ar riebumu noraidīs. Tīri intuitīvi Lauva jūt savas zilās asinis un nekompleksos, pirmā izvēloties lielāko un labāko kumosu (jāsaprot, ka tas nenotiek, lai kādu apdalītu, vienkārši Lauvas pasaulē visa pietiek priekš visiem). Lauva ir laba pedagoģe un naska uz pamācīšanu, var droši uzticēt viņai bērnus. Kamēr pret Lauvu attieksieties kā pret karalisku personu, viņa savā veiksmē un pārticībā labprāt dalīsies, bet vai! tam, kurš uzdrošināsies apšaubīt Lauvas metodes vai nemaldību – īpaši tad, ja tas būs noticis liecinieku klātbūtnē!

Lauvu kaitina: nepieciešamība pakļauties kāda cita komandām, būt otrajam goda viesim, viņa autoritātes apšaubīšana.

Lauvu iepriecina: iespēja uzstāties, spīdēt, vest karaļvalsti aiz sevis un apbalvot uzticamākos pavalstniekus.