Pajautā savai zemapziņai, kā izvērtīsies tuvākā nākotne! Zīlēšana ar pogām
Foto: Shutterstock

Šī ir ļoti sena zīlēšanas sistēma. Senāk tajā tika izmantotas pērles vai jūras gliemežvāki. Mēs tās aizvietosim ar sauju pogu, kas droši vien ir atrodama ikvienā mājā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Būs nepieciešamas 11 plakanas pogas – divas lielas (melna un balta), 9 maziņas, vēlams, vienkrāsainas, nedaudz izliektas vienā pusē (sauksim tās par maģiskajiem kristāliem).
Ieliec tās nelielā trauciņā vai sietiņā, septiņreiz sakrati un izber uz galda.

Melnā un baltā poga šajā zīlēšanā spēlē orientieru lomu. Ko tas nozīmē? Pieņemsim, ka baltās pogas tuvumā sakritušas 6 mazās pogas, bet pie melnās – tikai trīs.

Tulkojumam izmantojam vairākumu – šajā piemērā balto pogu un tās "kompāniju". Melno šajā gadījumā vērā neņemam. Respektīvi – ja vairāk podziņu būtu pie melnās, tad mēs neņemtu vērā balto un tās "līdzgaitniekus".

Ja podziņas aizlidojušas, kur kurā, un nav iespējams pateikt, kur vairākums, zīlēšana jāatliek līdz citai dienai.

Nozīme ir arī tam, ar kuru pusi uz augšu – izliekto vai otru – sagūlušas mazās podziņas. Ja apkārt orientierim četras podziņas nokritušas ar izliekto pusi uz augšu un četras – ne, sāc no sākuma.

Maģiskie kristāli ap balto pogu

Vairākums podziņu ar izliekto pusi uz augšu: vari atviegloti uzelpot. Ilgu laiku tu nepazīsi problēmu ar veselību. Pārticība un laime būs tavi pavadoņi. Bet ir viens nosacījums! Tu sasniegsi šos labumus tikai tad, ja sirsnīgi parūpēsies par saviem tuviniekiem, mājiniekiem, draugiem. Biznesa veiksme arī būs atkarīga no draudzīgām attiecībām ar partneriem.

Vairākums podziņu ar izliekto pusi uz leju: diemžēl gaidāmas īslaicīgas neveiksmes. Saglabā pārliecību par sevi. Biežāk izrādi neatlaidību un pat spītību. Pacenties atrast domubiedrus – kopā jūs spēsiet pieveikt visus kreņķus.

Maģiskie kristāli ap melno pogu

Vairākums podziņu ar izliekto pusi uz leju: saņemies pacietību. Tevi gaida nelielas nepatikšanas. Nav vērts uz tām asi reaģēt – tās drīz vien beigsies. Pacenties visā atrast gaišo pusi. Jo vairāk tāpēc, ka tavs finansiālais stāvoklis vistuvākajā laikā izmainīsies uz labu.

Vairākums podziņu ar izliekto pusi uz augšu: tā ir neveiksmes zīme. Ja tikko esi ķēries pie kādas lietas vai nodibinājis jaunu pazīšanos, labāk pārtrauc kā vienu, tā otru – nekas labs tur diemžēl neiznāks.

5 vai vairāk podziņas veido skaidru apli tuvāk baltajai pogai

Šajā gadījumā veiksmi jebkuros centienos tev garantē 4 vai vairāk podziņas ar izliekto pusi uz leju. Viss, ko esi iecerējis, īstenosies vislabākajā veidā. Tuvākajā nākotnē vari saņemt vērtīgu dāvanu, iegūt ievērojamu naudas summu vai doties romantiskā ceļojumā.

Ja vairākums podziņu sakrita ar izliekto pusi uz augšu, ņem vērā: tavs pašreizējais stāvoklis ir visai ļodzīgs. Neaizmirsti – kas augstu kāpj, tas zemu (un sāpīgāk) krīt. Esi uzmanīgs un tālredzīgs. Visos veidos mēģini atteikties no jebkādiem tāliem darba vai atpūtas ceļojumiem: ceļā var atgadīties kas negaidīts. Neiesaisties strīdos, nogludini asumus attiecībās ar citiem – konflikti var ievest pamatīgās nepatikšanās.

5 vai vairāk podziņas veido skaidru apli tuvāk melnajai pogai

Ja vairākums podziņu nokritušas ar ieliekto pusi uz augšu – gatavojies uz nepatikšanām. Cik tās būs nopietnas – laiks rādīs. Jebkurā gadījumā panākumi būs pārāk mazi salīdzinājumā ar pieliktajām pūlēm.

Gandrīz visas podziņas sakritušas ar izliekto pusi uz augšu: atsakies no iecerētā. Lai ko tu pašlaik pasāktu, būs tikai nepatikšanas. Un tāpēc ieteikums – pagaidām palikt ēnā.

Tags

Rituāli Zīlēšana
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form