Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Zinta, Dzinta, Vīlips, Filips
Foto: Shutterstock

6. aprīlī vārda dienu svin Zinta, Dzinta, Vīlips un Filips. Sirsnīgi sveicot gaviļniekus, stāstām, kā vārda numeroloģiskā vibrācija ietekmē viņu dzīvi un to, kā viņus uztver citi cilvēki.

Zinta (5)

Vārds ar sievišķo enerģiju. Tas padara Zintu sievišķīgu un vispusīgu, palīdz komunicēt, aktivizē intuīciju un attīsta intelektu. Viņa patīk vīriešiem, ir sieviete ar rozīnīti. Zintai ir vēlme būt pirmajai, viņa stabili stāv uz savām kājām un spēj dzīvē saskatīt detaļas. Sargeņģeļa vārdam nav, tādēļ viņai viss dzīvē jāizcīna pašai.

Dzinta (2)

Vīrišķās enerģijas vārds. Dzinta ir ļoti vispusīga un jūtīga, ar labi attīstītu intuīciju, labi ievēro detaļas. Vārds pastiprina loģiku, padara Dzintu par labu psiholoģi un pievilcīgu sarunu biedreni. Sargeņģeļa vārdā nav, tādēļ pašai viss jāizcīna.

Vīlips (9)

Sievišķās enerģijas vārds, bet struktūrā – vīrišķīgs. Vīlips ir gan morāli, gan fiziski ļoti izturīgs cilvēks. Viņš ir gudrs, zinošs un intelektuāls, apveltīts ar labu gaumi. Šā vārda nēsātājs patīk sievietēm. Vārds palīdz Vīlipam pievērsties mākslai, mūzikai, nodarboties ar intelektuālām lietām. Vīlipam piemīt dubultā loģika, viņš ir spītīgs cilvēks, kam patīk visu darīt pa savam un pamācīt citus. Sargeņģeļa vārdam nav, tādēļ pašam viss jāizcīna.

Filips (4)

Vīrišķās enerģijas vārds, kas padara tā nēsātāju izturīgu, spītīgu, mērķtiecīgu. Filips ir intelektuāls, gudrs, ar attīstītu loģisko domāšanu. Baudītājs, dziļais ūdens, noslēpumains. Viņš patīk sievietēm. Filips stabili stāv uz zemes, bet sargeņģeļa vārdā nav, tādēļ pašam viss jāizcīna.

Tags

Numeroloģija Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form