Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: Edgars, Danute, Dana, Dans
Foto: Shutterstock

8. aprīlī vārda dienu svin Edgars, Danute, Dana un Dans. Sirsnīgi sveicot gaviļniekus, stāstām, kā vārda numeroloģiskā vibrācija ietekmē viņu dzīvi un to, kā viņus uztver citi cilvēki.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Edgars (3)

Sievišķās enerģijas vārds. Edgars ir iekšēji vīrišķīgs, mērķtiecīgs, spītīgs vīrietis ar labu analītisko domāšanu un spēcīgām rokām. Juteklisks, jutīgs pret ārējiem faktoriem, ar labu intuīciju. Viņš patīk sievietēm. Edgars ir lietišķs, kārtīgs, atbildīgs, bieži kļūst par darbaholiķi. Vārdam ir dubultais sargeņģelis, kas ļauj realizēt talantus un aktivizē loģisko domāšanu.

Danute (2)

Vīrišķās enerģijas vārds, tas aktivizē sirds enerģiju un pastiprina spējas mīlēt un sajust dzīvi. Danute ir patstāvīga un vīrišķīga sieviete, spējīga loģiski un analītiski domāt. Lietišķs cilvēks ar spēcīgu intuīciju un enerģiju. Vārds padara Danuti īpaši jūtīgu. Vārdam ir sargeņģelis.

Dana (11-2)

Vīrišķās enerģijas vārds. Enerģētiski ļoti labs un spēcīgs vārds, kas liek būt pirmajai. Dana ir spēcīga, vadītāja: vārds aktivizē loģiku, padara viņu lietišķu, kārtīgu un perfektu savā darbā, ar lielu atbildības sajūtu pret lietām, ko dara. Dana ir jūtīga un jutekliska, viņu ievēros un viņai būs piekrišana. Sargeņģeļa vārdam nav, taču enerģija ir ļoti spēcīga, dzīvē Dana savu panāks.

Dans (9)

Sievišķās enerģijas vārds. Kaut arī ārēji sievišķā enerģija, iekšēji Dans ir ļoti vīrišķīgs. Ļoti vieds, gudrs, garīgs un intelektuāls. Vārds padara viņu par dzīves skolotāju un padomdevēju. Dans ir ļoti atbildīgs, loģisks, spējīgs ātri rīkoties. Viņš ir mērķtiecīgs, spītīgs, ar vēlmi panākt savu. Dans patīk sievietēm. Vārdam nav sargenģeļa.

Tags

Numeroloģija Personvārdu skaidrojums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form

Luminor biznesam