Dvīņi

Lielais horoskops: ko zvaigznes tev sola 2018. gadam?
Foto: Shutterstock

Ja Dvīņiem šķiet, ka pēc decembra rosīšanās viņi varēs mierīgāk uzelpot, tad gribot negribot jāsagrauj šī ilūzija: Dvīņiem ir gaidāms ļoti darbīgs gads, kurā viņu spēja ātri reaģēt un darīt vairākas lietas vienlaikus būs īsti parocīga.

Iespējams, viena daļa minētās rosības tiks veltīta kādam Dvīņiem radniecīgam vai citādi nozīmīgam cilvēkam, kuram dzīvē ir grūtāks posms un kurš pats par sevi pašlaik nevar pienācīgi parūpēties. No vienas puses – par ko gan tur līksmot, ja tuvinieks sasirdzis? Bet no otras – Dvīņiem tā ir iespēja parādīt sevi no vislabākās puses, sakrāt plusīņus "karmas bilancē" un, iespējams, tādējādi pašam izvairīties no kaut kādām veselības problēmām. Jā, un savu noderīgumu apjaust arī ir patīkami, vai ne tā?

Par biznesa sākšanu Dvīņiem vajadzēja domāt 2017. gadā – nākamais vairs nav tik labvēlīgs un prasīs vairāk iedziļināšanās, nekā Dvīņiem patiktos. Bet – mēs jau zinām, ka traģēdiju Dvīņi no tā neuzbūvēs: viņi vienkārši kļūdu un meklējumu ceļā izpratīs, kas un tieši kāpēc "nestrādā". Skola maksā naudu, turklāt tā skola, pēc kuras saņemam diplomus, ne vienmēr iemāca reālās dzīves un darba situācijās nepieciešamās iemaņas. Tās Dvīņiem šogad nāksies apgūt pašiem.

Vēl Dvīņiem 2018. gadā jāpārvar kārdinājums būvēt slepenas shēmiņas un kaut ko "noslepenot", jo apslēptais var nākt gaismā.

Lai ierobežotu dezinformācijas kampaņu izplatību, portāls "Delfi" apturējis iespēju komentēt rakstus

Tags

Horoskopi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form