Skorpions

Horoskops: ko zvaigznes tev sola novembrī
Foto: Shutterstock

Jubilārs Skorpions, šķiet, pavadīs visai piesātinātu mēnesi, ik pa laikam nonākot uzmanības centrā un esot spiests uzteikt viedokli dažādos sabiedriski svarīgos jautājumos. Lai par ko Skorpions runātu, galu galā viss atspiedīsies uz cipariem, aprēķiniem, resursu izvērtējumu, un varbūt nemaz nav slikti, ka kāds prot rēķināt.

Par naudu un karjeru Skorpionam ir lielāka interese, nekā par darbu un pienākumiem, un novembrī viņš tiešām varēs (turklāt vairumā gadījumu – ar gandarījumu) lūkoties kontā, nevis rušināt ikdienišķus pienākumus. Domājams, arī algas paaugstinājumu Skorpions dabūtu, ja lūgtu pirms 15. novembra. Pēc tam gan atliek ganīt parādniekus...

Mīlestības tēma Skorpionam novembrī var trāpīt pa pašu jutīgāko vietu (nē, šoreiz nav runa par Skorpiona biznesu), turklāt – ne pirmo reizi, un tas, cik patīkams vai sāpīgs būs šis déjà vu, atkarīgs no tā, uz kādas nots iepriekšējā reizē pamātas atvadas. Ticamāk, ka Skorpions vairāk mīlēs savu atspulgu otra acīs, nekā šo acu īpašnieku.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form