Lauva

Lielais horoskops: ko zvaigznes tev sola 2019. gadā?
Foto: Shutterstock

Ja ir tiesa, ka mākslas darbi rodas mokās, tad Lauvai mokas drīzāk bija pērn, bet īstais radošais rezultāts – ļoti ticams, ka 2019. gadā. Radošas enerģijas pārpildīta, Lauva var atstāt pasaulei kaut ko paliekošu (ja ne gluži savas jomas meistarstiķi, tad varbūt bērnus). Uzreiz jābrīdina, ka radošajai enerģijai ir gluži vienalga, kur izpausties, bet atstāt bez pielietojuma to nedrīkst, citādi saradīs jaunveidojumus, pēc kā neviens nealkst.

Naudas egregors 2019. gadā labprāt padosies Lauvas azartiskās personības vilinājumam, un jo radošāk Lauva pieies naudas sadabūšanai – jo līksmāk naudas avotiņš burbuļos. Šeit uzreiz jāpiebilst, ka Krimināllikums, kā mēdza teikt lielais kombinators Ostaps Benders, ir jāciena, un arī azartspēles nav uzskatāmas par radošu pieeju.

Runājot par mīlestību, šis gads Lauvai drīzāk ir par iemīlēšanos, idealizāciju, dievināšanu un neprātīgiem (toties sapņu objektam glaimojošiem) izgājieniem, nekā par nostabilizēšanos, nopietnību, nākamo līmeni. Otrā pusīte vai nu spēs iejusties Lauvas mūzas lomā, vai arī ne, un tad Lauvas acis ātri vien atradīs citu, jo pasaule ir tik kārdinoša!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form