Auns

Atskats uz aizejošo: ko zvaigznes tev solīja 2018. gadam?
Foto: Shutterstock

Aunam šajā gadā varēja uzsmaidīt biznesa fortūna, dāvājot iespēju "paspēlēties" ar krietnām summām un panēsāt savos plecos atbildības slogu. Šī nav vienatnē spēlējama rotaļa, tāpēc bija vairāk nekā svarīgi, lai Auns spētu saprasties, sadarboties, uzklausīt otru un sadzirdēt to, ko otrs saka, nevis to, kas paša Auna prātā.

Ja Auns nepažēloja laiku un enerģiju un spēja noskaņot sabiedrības masas sev par labu, tad arī ietekmīgs amats un tam līdzi nākošais gods un slava Aunam tikpat kā rokā. Tiesa, tas nebūt nenozīmēja, ka Aunu uzslavēs rangā augstākie, – drīzāk te runa bija par publikas, kolēģu, padoto atbalstu. Lielie "čiekuri" lai vārās savā sulā, Aunam labāk to "katlu" nevajadzēja nekustināt, lai nenorautos pa ragiem.

Auna buduārā bezvējš, visticamāk, nebija, tur notika melodramatiska "daudzsēriju vētra". Komplektā ar iespēju izmēģināt visu ko jaunu, drusku bīstamu, drusku neatļautu, bet tik vilinošu.

Par zemu nedrīkstēja novērtēt arī vecāku svētību, kuru Auns savā stūrgalvībā dažkārt nav gatavs ne lūgt, ne saņemt, tādējādi pakļaujot riskam vienu otru labi iecerētu projektu. 2018. gadā salīgt mieru ar vecākiem (īpaši māti) bija gandrīz obligāts priekšnoteikums!

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form