Vēzis

Atskats uz aizejošo: ko zvaigznes tev solīja 2018. gadam?
Foto: Shutterstock

Pa ciemu klīda baumas, ka mājas dzīve Vēzi 2017. gadā ir pagalam nogurdinājusi... Toties 2018. gadā Vēzis, ja vien izmantoja visas dzīves sniegtās iespējas, ar valgu nebija mājās noturams, bet ārpus mājas varēja pagadīties ne viena vien simpātiska, sagrozāma galva. Kas ietvēra iespēju arī savu galvu pa burzmai pazaudēt. Mācība no tā visa bija – vienoties pašam ar sevi, kam un kādas jūtas izrādīt, lai nesanāk kreņķi pašam.

Savukārt attiecībās esošie Vēži Saules aptumsuma vai cita "forsmažora" ietekmē varēja izdomāt, ka punkts un beigas, bet – labāk padomāt divreiz...

Šis bija labvēlīgs laikposms radīšanai – daudziem Vēžiem varēja izdoties radīt kaut ko skaistu, iedvesmojošu, vērtīgu un citām paaudzēm mantojumā atstājamu (tikai nevajadzēja ieslīgt perfekcionismā), un vēl daudzākiem – radīt pašu jauno paaudzi. Tiesa, nevajadzēja domāt, ka Vēzis spēj apčakarēt likteni un bērna pieteikšanos precīzi ieplānot, – tā, visticamāk, nāca kā pārsteigums!

Par vieglprātību bija dēvējama paļaušanās uz gadiem pārbaudīto "maršrutu", pa kuru pie Vēža tecējusi nauda: šajā shēmā kaut kas varēja pēkšņi mainīties, un tad Vēzim bija jāspēj reaģēt ātri un konstruktīvi – arī stingri pastāvot uz savām interesēm. Varēja nākties nomainīt personu, ar kuru Vēzis ir vienā "biznesa iejūgā".

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form