Auns


Horoskops: ko zvaigznes tev sola jūnijā?
Foto: Shutterstock

Jūnijs Aunam ir vēl kustīgāks nekā parasti – kustēsies gan pats Auns, gan viņa mūžam nerimtīgais prāts. Visgrūtāk būs tiem Auniem, kuri šo laiku spiesti pavadīt četrās biroja sienās: dažbrīd viņi var sajusties kā zem milzu informācijas dušas nonākuši, turklāt jūnija pašā sākumā šī informācija var būt cerīga un pielietojama, savukārt jau otrajā nedēļā tās var būt ziņas, uz kurām pirmā Auna reakcija būs pūcīga.

Vēl visu pirmo jūnija dekādi naudas dieviete Venera plivināsies pa Auna materiālo (un citu) resursu jomu, dodama gana daudz iemeslus un iespēju gan nopelnīt, gan iztērēt (tiesa gan, tie tēriņi drīzāk būs patīkami). Pēc tam... pēc tam Aunam tik un tā īsti strādāt negribēsies, doma uz lidostu vien griezīsies, ek, kad atvaļinājums?

Auna mīļotajam cilvēkam ir paveicies, viņš/viņa var cerēt uz dāvanām un romantiskiem izbraucieniem tepat tēvzemes robežās un varbūt arī kādu gabaliņu tālāk. Uzreiz jāatgādina, ka Auna taisnīgā sirds gluži par neko dāvanas vis nedala, un, ja dala – tātad pats Auns ir sajuties mīlēts un novērtēts. Daudz arī jaunu iepazīšanos un kontaktu.

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form