Svari

Horoskops: ko zvaigznes tev sola jūnijā?
Foto: Shutterstock


Juhū! Pasaule vaļā, un Svariem atkal klāt ir tā brīvā lidojuma sajūta, kas viņus nereti apciemo tieši jūnijā. Ne vienmēr komplektā nāk arī iespēja tiešām kaut kur izkustēties ārpus ierastās orbītas, bet šoreiz ir citādi – šoreiz Svaru vēlmes var arī sakrist ar viņu iespējām un apkārt virpināšanās padoties jauka un arī produktīva. Jā, tieši produktīva, jo Svariem var izdoties ārzemēs pa ceļam sarunāt arī šo to par darbiem.

Ja Svarus sauc plašā pasaule, tad viņu naudai, tieši otrādi, ir tendence atgriezties mājās vai tikt ieguldītai lietā, kas tuvākā vai tālākā nākotnē dos augļus tieši saistībā ar Svaru dzīvesvietu vai dzimto zemi. Tiem Svariem, kas pašlaik mīt aizrobežā, var skaidrāk iezīmēties perspektīva par atgriešanos tēvzemē.

Biežāk nekā citkārt Svarus jūnijā var apciemot erotiskas fantāzijas. Tiem Svariem, kam šobrīd ir vairāk vai mazāk pastāvīgs partneris, arī reālajā dzīvē kaislības var ieskanēties jaunā, vēl nedzirdētā, taču ļoti uzbudinošā toņkārtā. Tiesa, gluži bez pašu Svaru palīdzības tas vagons neizkustēsies, nebīsties izrādīt iniciatīvu!

Source

Orākuls.lv
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Comment Form