Strēlnieks

Horoskops: ko zvaigznes tev sola jūnijā?
Foto: Shutterstock

Lielu kumosu Strēlnieka uzmanības jūnijā saistīs veselības tēmas. Ja ilgi pa galvu vāļāta kāda fizioloģiska problēma, kuru iespējams atrisināt ar plānveida operāciju, Strēlnieks var izlemt pierakstīties pie sava ārsta. Šķietami nepiemērotā laikā – pašā vasaras pilnbriedā – var ienākt prātā arī doma par to, kas paliks aiz Strēlnieka, kad... nu, tu jau saprati. Bet sakārtot īpašuma un biznesa lietas nenāks par ļaunu jebkurā gadījumā.

Darba Strēlniekam, šķiet, netrūks, un arī atmosfēra darbavietā solās būt ciešama. Varbūt pat patīkama un saistīta ar jauku savstarpējo attiecību uzplaukšanu. Naudas ziņā gan jūnijs īpaši neizceļas, sevišķi – ņemot vērā, ka Strēlnieks svētkus mīl svinēt ar vērienu un brīvdienas šogad sanāk gana garas. Vēl jo vairāk tad, ja sāk svinēt pareizajā saulstāvju dienā.

Jauns Mēness jūnijā akcentē Strēlnieka attiecību tēmu, un tajā parādās spēcīga vilkme pēc saskarsmes. Šeit nu Strēlniekam pašam jāpierauga, lai viņš ar savu vēlmi komunicēt un kopā būt nenomāc partnera privātumu. Negatīva uzmanība, protams, arī ir uzmanība, bet – vai tieši šāda uzmanība Strēlniekam dos gandarījumu?

Comment Form