Zivis

Horoskops: ko zvaigznes tev sola augustā?
Foto: Shutterstock

Zivīm augustā darba pilnas rokas, bet neba visa tā pūlēšanās būs tikai kreņķi, dubulta staigāšana pa vienu trasi un purpināšana par priekšnieka dīvainībām – palaikam gadīsies kāda laba čupošanās ar kolēģiem, neformāla prāta vētra biroja virtuvē ar vīnu un dārza veltēm... Varbūt arī kāds neviennozīmīgs smaids vai acu piemiedziens no simpātiska kolēģa puses, un tad jau uz darbu var iet gandrīz kā uz randiņu.

Tiesa gan, aktīvāka kustība jomā, kur Zivju attiecības jau definētas, varētu būt augusta otrajā pusē, kad vairākas planētas ieies Zivju zīmē un nostādīs Zivis aci pret aci ar viņu kūtrumu, plaisiņu starp "gribas" un "varu" un pašapziņas līmeni. Šādi izaicinājumi par ļaunu nenāk, īpaši jau Zivīm, kuras salīdzinoši neskarti izpeldēja cauri jūlija aptumsumu koridoram.

Un kā ar naudiņu? Caur darba dunu, mīļās Zivis, nekā citādi! Un visticamāk, ka neba vienas pašas un uz sevi to naudiņu augustā varēsiet iztērēt. Pat tās Zivis, kurām nav skolasbērnu.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form