Loading...

'Delfi TV ar Jāni Domburu': 'Gads līdz vēlēšanām: kas Saeimā izdarīts, kas vēl jāpaveic?'

Pēc gada – 2022. gada 1. oktobrī notiks 14. Saeimas vēlēšanas. Ievadot priekšvēlēšanu gadu "Delfi TV ar Jāni Domburu" piedāvā diskusiju "Gads līdz vēlēšanām: kas Saeimā izdarīts, kas vēl jāpaveic?", kurā piedalījās 13. Saeimas frakciju deputāti un parlamentā pārstāvēto partiju politiķi.
00:00:00 / 00:00:00
Tev jau ir aktīvs abonements!

Šis ir maksas raksts.

Lai turpinātu to lasīt, lūdzu, lejupielādē jaunāko DELFI aplikāciju vai turpini lasīt rakstu, izmantojot pārlūkprogrammu.

Lasīt rakstu.
Lai klausītos raidījuma ierakstu, nepieciešams iegādāties "DELFI plus" abonementu Ja jau esi abonents,
Kāpēc abonēt?
'Delfi TV ar Jāni Domburu': 'Gads līdz vēlēšanām: kas Saeimā izdarīts, kas vēl jāpaveic?'
Pēc gada – 2022. gada 1. oktobrī notiks 14. Saeimas vēlēšanas. Ievadot priekšvēlēšanu gadu "Delfi TV ar Jāni Domburu" piedāvā diskusiju "Gads līdz vēlēšanām: kas Saeimā izdarīts, kas vēl jāpaveic?", kurā piedalījās 13. Saeimas frakciju deputāti un parlamentā pārstāvēto partiju politiķi.
'Delfi TV ar Jāni Domburu': 'Kā valdībā lemt par Covid-19 ierobežojumu izmaiņām?'
Kamēr vairākās inficēšanās Eiropas valstīs ar Covid-19 samazinās, Latvijā tā pieaug – šobrīd Latvija jau ieņem sesto vietu Eiropas Savienībā Covid-19 izplatības ziņā. Valdība līdz šim vilcinājusies ieviest kādus jaunus ierobežojumus, kas varētu samazināt cilvēku iespējas kontaktēties, taču otrdien, 28. septembrī valdības darba kārtībā beidzot varētu nonākt konkrētāki piedāvājumi par ierobežojošiem pasākumiem un to apmēru. Pirmdien, 27. septembrī šo ierobežojumu sagatavošanas procesu un iespējamos scenārijus iztirzāja "Delfi TV ar Jāni Domburu" diskusijā "Kā valdībai lemt par Covid-19 ierobežojumu izmaiņām?"
'Delfi TV ar Jāni Domburu' atbild Mārtiņš Staķis: gads Rīgas mēra amatā
Ceturtdien, 23. septembrī "Delfi TV ar Jāni Domburu" tiešraidē atbildes par pirmajā gadā Rīgas mēra amatā izdarīto sniedza Mārtiņš Staķis (P/P). Staķis Rīgas mēra amatā tika ievēlēts 2020. gada 2. oktobrī.

Citi raidījumi

Jaunam būt

Jaunam būt

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras (JSPA) podkāsts “Jaunam būt” – sarunas par un ap jaunatnes iespējām Latvijā un Eiropā darbā ar jaunatni iesaistītajiem.

Tava pensija - par būtiskāko

Tava pensija - par būtiskāko

Tava pensija – par būtiskāko kopā ar Finanšu nozares asociāciju. Par Tavu un valsts atbildību un rīcību, gādājot par cienīgām vecumdienām.

Eiropas diena

Eiropas diena

Podkāstā "Eiropas diena" vēstīsim par aktuālākajiem jautājumiem Eiropas Savienībā – katru nedēļu ieskatīsimies ES politiskās dienaskārtības jaunumos, kā arī caur dažādu nozaru pārstāvju, akadēmiķu un citu ekspertu viedokļiem iedziļināsimies tēmās, kuras nodarbina dalībvalstu politikas veidotājus un skar lielu daļu no 27 dalībvalstu iedzīvotājiem.

Covid-19 dienas apskats

Covid-19 dienas apskats

"Covid-19 dienas apskats" ir ikdienas audio formāta aktuālāko ziņu apkopojums, kurā vienuviet atrodams, kas svarīgākais saistībā ar jauno koranavīrusu noticis pēdējās 24 stundās un kas būtisks jāzina par vakcinēšanos procesu Latvijā un ārpus mūsu valsts robežām. Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta "Covid-19 dienas apskats" saturu atbild AS "DELFI”.

Spried ar Delfi

Spried ar Delfi

Katru darba dienu pusstundu ilgā raidījumā kopā ar dažādu nozaru speciālistiem, kā arī “Delfi” un citu mediju žurnālistiem aicinām skatītājus spriest par kādu aktuālu tematu – politiķu lēmumiem un to sekām, amatpersonu rīcību un tās motīviem, pārmaiņām sabiedrībā un tās virzītām iniciatīvām, pasaulē notiekošo un tā ietekmi uz Latviju, sasniegumiem un zaudējumiem sportā, kultūras personībām un procesiem.

Dzirdi kultūru

Dzirdi kultūru

"Dzirdi kultūru" ir DELFI žurnālistu veidots podkāsts, kas sarunā ar nozares ekspertiem izceļ, skaidro un aicina izzināt dažādas kultūras jomas. Podkāsts tapis ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu mērķprogrammā "Kultūras saturs digitālajā vidē".

Atmaskots

Atmaskots

DELFI projekts "Atmaskots" veidots sadarbībā ar Austrumeiropas politikas pētījumu centru. Klausies podkāsta formātā atmaskojošus materiālus par dezinformāciju, kas apzināti tiek izplatīta Latvijai naidīgos medijos un sociālajos tīklos.

Saturs nav semočkas

Saturs nav semočkas

Podkāsts “Saturs nav semočkas” domāts sarunai par sabiedrībai pieejamu saturu, par mediju vides kvalitātes, pārvaldības un nozares attīstību. Šogad sešās epizodēs plānots spriest par jaunākajiem mediju nozares attīstības tendencēm Latvijā un pasaulē. Šeit ir vieta diskusijai, kā medijiem nodrošināt neatkarīgu un finansiāli patstāvīgu darbību laikā, kad pasaules tehnoloģiju “giganti” mazina to ienākumus. Kā augt gan tehnoloģiski, gan vienlaikus satura kvalitātes ziņā? Tāpat polarizētā sabiedrībā arvien būtisks ir jautājums par uzticēšanos medijiem – kāda ir šī uzticēšanās un kā to nosargāt? Raidījuma vadītājs – "Delfi" galvenā redaktora vietas izpildītājs un "DELFI plus" redaktors Filips Lastovskis. Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta "Covid-19 dienas apskats" saturu atbild AS "DELFI”.

MVPod

MVPod

"MVPod" – digitālā sporta žurnāla MVP autoru veidots podkāsts, kurā ik pārnedēļu tiekamies, lai barjersprinta tempā apspriestu svaigākās sporta aktualitātes, bet tad maratonā kopā ar viesi smalkāk pašķetinātu kādu no MVP aprakstītajām tēmām. Jo arī audio formātā – šī ir mūsu spēle!

Zinātne vai muļķības

Zinātne vai muļķības

Apkārt klejo lērums pārliecinošu apgalvojumu, pēc kuriem cilvēki vadās savos ikdienas lēmumos un izvēlēs. Problēma tāda, ka daļa no tiem ir klajas muļķības, kas tiek pasniegtas kā zinātniski pierādīti fakti. Vai seleriju sula palīdz pret 5G izraisīto vēzi? Vai ūdeni var strukturēt? Šajā podkāstā izglītoti eksperti palīdzēs viest skaidrību, kas ir zinātne, bet kas – pilnīgas blēņas.

Laimes laboratorija

Laimes laboratorija

Podkāstā "Laimes laboratorija" "Delfi" žurnāliste Dita Vinovska kopā ar psihoterapeitu Andri Veselovski meklē galvenos klupšanas akmeņus ceļā uz laimi.

Zaļais barometrs

Zaļais barometrs

Šeit runājam par dabu, vidi un politiku. Podkāsts “Zaļais barometrs” tiek veidots projekta “Zaļais barometrs” ietvaros, kuru īsteno Latvijas vides nevalstiskās organizācijas – Latvijas Dabas fonds, Pasaules Dabas Fonds, Latvijas Ornitoloģijas biedrība, Zaļā brīvība un Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija. Projektu atbalsta Aktīvo Iedzīvotāju fonds.

Gudrā Latvija

Gudrā Latvija

"Gudrā Latvija" ir Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas podkāsts, kura mērķis ir izglītot Latvijas vidējo un mazo uzņēmumu vadītājus par jaunākajiem IT risinājumiem un mudināt viņus ieviest tos savos uzņēmumos, kā arī sniegt tam nepieciešamo informatīvo atbalstu.

Tirgziņu Tērzes

Tirgziņu Tērzes

"Tirgziņu Tērzes" – mārketinga aģentūras "BSMS" iknedēļas aplāde par industrijas aktualitātēm. Katru epizodi pie "BSMS" viesojas spilgti nozares profesionāļi un akadēmiķi, kas dalās ar labām praksēm, jēgpilniem padomiem un arī skarbām mācībām. "Tirgziņu Tērzes" - tas ir vērtīgs saturs mūsdienīgam mārketinga speciālistam.

Diena pēc

Diena pēc

Viduvēja līmeņa komunikācija Latvijai nepiestāv! Šis ir podkāsts. Tā mērķis ir uzlabot komunikācijas un prezentācijas kultūru Latvijā. Jauna epizode katru nedēļu.

Ļauj viņai runāt!

Ļauj viņai runāt!

Podkāsts "Ļauj viņai runāt!" ir "Delfi" redakcijas žurnālistu un redaktoru veidotas sarunas ar speciālistiem, viedokļu līderiem un savas jomas zinātājiem par dažādām tēmām, kas svarīgas ikvienam. Aktualitāšu dzelzi kalsim, kamēr tā vēl karsta – par veselību, attiecībām, dzīvi un daudz ko citu!

Maisi vaļā

Maisi vaļā

2018. gada izskaņā Latvijas Nacionālā arhīva mājaslapā tika publicēti un sabiedrības apskatei atvērti tā dēvētie čekas maisi jeb LPSR Valsts drošības komitejas (VDK) dokumenti. "Maisi vaļā" ir portāla "Delfi" interviju un rakstu cikls par un ap maisos atrodamo.

Skolotājs ir Personība

Skolotājs ir Personība

“Skolotājs ir Personība” ir Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” izglītības iniciatīvas “Ziedoņa klase” podkāsts, kas atbalsta un iedvesmo skolotājus ar jēgpilnām sarunām par dažādām tēmām, kas veicina pašizaugsmi.

Sauna

Sauna

Riharda Zeiļa sarunas ar interesantiem cilvēkiem par visu cilvēcisko, NBA basketbols un dažreiz arī muļķības.

Baltic Landlords

Baltic Landlords

"Baltic Landlords" ir starptautisks sarunu raidījums par nekustamo īpašumu attīstību, pārvaldību un ilgtspējību Baltijas tirgū.

Vaidelote

Vaidelote

“Vaidelote” ir portāla “Delfi” veidots kultūrvēsturisku lekciju cikls, kas stāsta par Latvijai nozīmīgiem brīžiem un personībām.

Pieturzīmes

Pieturzīmes

Pieturzīmes cilvēkos, grāmatās un valodā. Pieturzīmes Latvijā. Kādas ir tavas Latvijas pieturzīmes? Aiga Veckalne tās meklē podkāstā "Pieturzīmes". Runāsim, diskutēsim, dalīsimies un domāsim latviski par latvisko.

Sargiet galvas!

Sargiet galvas!

Portāla "Satori" veidots podkāsts, kas veltīts zinātnei, sabiedrībai un politikai Latvijā un Eiropā. Politologs, Eiropas Parlamenta deputāts Ivars Ijabs un bioloģijas doktore, LU Mikrobioloģijas un biotehnoloģijas katedras pētniece Ilze Dimanta sarunāsies ar Latvijas zinātniekiem un sargās mūsu galvas no mītiem, pasakām un sazvērestības teorijām. Projektu finansiāli atbalsta Eiropas Parlamenta grupa "Renew Europe".

Futbolbumbas

Futbolbumbas

Raidījums "Futbolbumbas" fokusējas uz Latvijas futbola atspoguļošanu - Latvijas Virslīga un zemākās līgas, Latvijas nacionālā izlase un jaunatnes komandas. Analītika, komentāri un stāsti.

Zaļā grebene

Zaļā grebene

Imants Ziedonis sacīja, ka dabu kopt ir dabiski. Jautājums – kāpēc un kā to darīt šodien? Raidījums "Zaļā grebene" radīts ar mērķi veicināt izpratni par apkārtējās vides jautājumiem un katra indivīda lomu kopsakarībās, kas veido pasauli. Ēterā meklējam vides problēmu skaidrojumus un tādus risinājumus, kurus ikviens var praktizēt savā ikdienā, tādējādi radot pārmaiņas.

Par ko balsot Rīgā?

Par ko balsot Rīgā?

"Par ko balsot Rīgā?" ir skatītājiem jau labi zināmais "DELFI TV ar Jāni Domburu" pirmsvēlēšanu cikls – intervijas ar visu kandidējošo spēku līderiem un pirmsvēlēšanu debates. Spraiga raidījumu sērija, kurā Domburs iztaujā visu 15 pieteikto sarakstu līderus, kuri kandidē Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās.

Bize Vaļā

Bize Vaļā

Kad bize vaļā, tad ir arī vējš matos un jūra līdz ceļiem. Reizi nedēļā Kārlim, Edgaram un Dāvim ir visi trīs. Tad tiek ieslēgti arī mikrofoni.

Svarīgāsdetaļas.lv

Svarīgāsdetaļas.lv

Jura Baltača podkāsts, kurā viņš sarunājas ar unikāliem cilvēkiem par ieskatiem, ko viņi guvuši caur savu darbu un dzīvi kopumā.

#DigitālāsBrokastis

#DigitālāsBrokastis

Tava iknedēļas tehnoloģiju ziņu deva. Tehnoloģiju, gadžetu un sociālo tīklu pasaules jaunumus pasniedz šefpavārs Ahhhķis. Par humoru un laikmetīgo skepsi rūpējas Putns un Ričijs. Tiešraidē #DigitālāsBrokastis dzirdamas "Radio Naba" ēterā 95.8FM katru piektdienas rītu no pulksten 8.15 līdz 9.00.

Starp mums, meitenēm, runājot

Starp mums, meitenēm, runājot

Vai tava problēma ir tā, ka tu esi sieviete? Mēs to atrisināsim! "Starp mums, meitenēm, runājot" podkāsts apvieno trīs lietas, bez kurām sievietei šodien būtu grūti eksistēt: jokus, feminismu un citas superīgas sievietes, kas dara aizraujošas un krutas lietas un tāpēc ārkārtīgi iedvesmo.

Sportacentrs.com

Sportacentrs.com "Ārpus kadra"

Sportacentrs.com žurnālists Almants Poikāns nepiespiestā gaisotnē sarunājas ar sporta vides cilvēkiem par aktuālo sportā un tā aizkulisēm.

Paga ko?

Paga ko?

Podkāstā “Paga ko?” Rūdolfs Kugrēns un Dāvis Freibergs tiekas ar dažādiem interesantiem cilvēkiem uz vienkāršu un nefrormālu sarunu.

Karsts Karsts

Karsts Karsts

Podkāsts "Karsts Karsts" ir divu biedru, Jenota un Abras, kopīgi radīts projekts, ar mērķi piedāvāt saistošus raidījumus un citu saturu par Latvijas hip-hopa scēnu.

Basketstudija 2+1

Basketstudija 2+1

Podkāsts "Basketstudija 2+1" ir vieta, kurā sarunāsimies par basketbolu, palīdzot orientēties faktu, rezultātu un viedokļu nepārtrauktajā plūsmā.

Ctrl+S

Ctrl+S

"Ctrl+S" ir podkāsts par to, kā nopelnīt, ieguldīt un stulbi netērēt naudu. Kaspars Salenieks, Mārtiņš Šmits un Dāvis Freibergs sarunājas par savu pieredzi ar naudu, lai veicinātu brīvākas un atklātākas sarunas par šo, citkārt bieži noklusēto, tēmu. Neizpaliek arī praktiski padomi ikdienai un ļoti cilvēcīgas atzīšanās par to, kā labāk nedarīt.

Koks turpinājumā

Koks turpinājumā

"Koks turpinājumā" ir podkāsts par būvēšanu no koka un dzīvošanu koka mājās, ko vada Māris Olte un Dace Salnāja. Katrā sērijā vadītājiem pievienojas kāds eksperts – jomu spektrā no arhitektūras līdz amatniecībai –, lai stundas garumā runātu par to, kāpēc koka arhitektūra šobrīd ir vēl pievilcīgāka nekā jebkad agrāk. Praktiski padomi un pētnieku dati, filozofija un tīra matemātika – raidījums būs interesants gan tiem, kas ar koku profesionāli strādā ikdienā, gan tiem, kas vēl tikai sapņo par savu koka namu laukos.

Bufete

Bufete

Bufete ir vieta, kur ļaudis uz brīdi patveras no ikdienas steigas – satiekas, iestiprinās, aprunājas un jūtas omulīgi. Tversim šo gaisotni arī podkāstā, kas pulsē ar regularitāti reizi divās nedēļās un kurā aktuālās sporta norises, procesus un parādības, nežēlojot garšvielas, analizē un apspriež trīs Latvijas sporta žurnālisti – Raimonds Rudzāts, Jānis Janševics un Ingmārs Jurisons. Garšīgi par sportu!

HR podkāsts

HR podkāsts

"HR podkāsts" ir iespēja cilvēkresursu vadības (HR) ekspertiem dzirdēt dažādu ekspertu un praktiķu viedokļus un pieredzes, kā arī uzzināt jaunākos rīkus, kādus lietot, lai vēl labāk izmantotu savu kompetenci un sniegtu stratēģisku atbalstu biznesam.

Little Bits

Little Bits

Izklaidējošs podkāsts par aktualitātēm mārketinga un reklāmas nozarē Latvijā un pasaulē.

'Satori' podkāsts

'Satori' podkāsts

Interneta žurnāla "Satori" podkāsts par kultūru, zinātni, sabiedrību un vidi. Podkāsts sagatavots ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem un Baltijas Mediju izcilības centra atbalstu. Par podkāstu saturu atbild biedrība "Ascendum".

eXi

eXi

Sportacentrs.com TV un Jāņa Celmiņa veidotajā sporta sarunu šovā "eXi" bijušie profesionālie sportisti paver priekškaru uz lielā sporta aizkulisēm, daloties ar interesantiem un vēl nedzirdētiem stāstiem no savām karjerām un dzīves. Raidījuma trešā sezona rit pilnā sparā ar trīs tehnisko sporta veidu pārstāvjiem viesu statusā - Matīsu Karro, Krišjāni Cauni un Nelliju Štolcermani.

Sarunas par mīlestību

Sarunas par mīlestību

Podkāstā "Sarunas par mīlestību" Artūrs Jenots uz sarunu tiekas ar cilvēkiem, lai parunātu par un ap mīlestību, nemīlestību un citiem dzīves skaistumiem. Vienkārši un viegli.

DzinējSpēks

DzinējSpēks

Podkāsts "DzinējSpēks" ir jaudīgas un iedvesmojošas sarunas par sportisku, aktīvu un veselīgu dzīvesveidu. Katru reizi ciemos uz sarunu pie Ilonas Zālmanes aicināts kāds spilgts un aktīvs cilvēks, kas dalīsies savā stāstā un pieredzē par to, kas viņu dzen uz priekšu.

"Lāčplēsene" Malvine.lv podkāsts

Podkāsts Lāčplēsene ir dizaineres Malvīnes Mennikas radīts podkāsts, kas veidots sarunu formā. Tās ir sarunas ar lieliskām, iedvesmojošām sievietēm – Lāčplēsenēm.

Veselīgs uzturs ar Kristīni Podvinsku

Veselīgs uzturs ar Kristīni Podvinsku

Klausies un uzzini noderīgu informāciju par uzturu – veselīga uztura pamati, uzturs sportistiem, kā arī dažādas uztura tendences! Kristīne Podvinska ir ieguvusi maģistra grādu uzturzinātnē, ar savām zināšanām dalās gan podkāstā, gan darbā ar klientiem. Podkāstā piedalās arī dažādi savas jomas speciālisti.

Konkurences padomes podkāsts par konkurenci

Konkurences padomes podkāsts par konkurenci

Konkurences padomes podkāstā iespējams klausīties iestādes secinājumus par konkurences attīstību sabiedrībai nozīmīgās jomās, atklāt ieguvumus no konkurences uzraudzības un uzzināt, kā ikviens iedzīvotājs var iesaistīties godīgas konkurences veicināšanā.

Nākamais līmenis

Nākamais līmenis

"Nākamais līmenis" – tas ir podkāsts, kurš palīdzēs tev attīstīt biznesu, pelnīt vairāk un būt laimīgākam cilvēkam. Uzņēmēji, mārketinga speciālisti, darba devēji – mēs visi gribam kļūt labāki nekā vakardien! Podkāstā uzzināsi, kā piesaistīt vairāk klientu, sakārtot mājas lapu, attīstīt mārketingu un katrā lietā būt nākamajā līmenī! Podkāstu veido Vladislavs Podvinskis un Edgars Kebbe.

Mārketings pret Covid-19

Mārketings pret Covid-19

Latvijas Reklāmas asociācijas podkāsts "Mārketings pret Covid-19", kuru vada Māris Naglis. Dažādi nozares profesionāļi par to, kā pandēmijas radītā krīze ieviesusi izmaiņas uzņēmumu mārketinga nodaļās.

'2centi.lv' Investē ar Kristapu Moru

'2centi.lv' Investē ar Kristapu Moru

"2centi.lv" podkāsts ar Kristapu Moru, sarunas par investīcijām, naudu un biznesu. Reāli cilvēki, reāli biznesi Latvijā.

'Uzlādēts.lv' – elektroauto ziņas

'Uzlādēts.lv' – elektroauto ziņas

"Uzlādēts.lv" ziņas par un ap elektroauto, atjaunojamiem energoresursiem un labāku dzīvesveidu.

KiberKambaris

KiberKambaris

Rubrikā "KiberKambaris" IT drošības eksperts Kirils Solovjovs skaidro IT drošību, dod praktiskus padomus, eksperimentē ar drošības tehnoloģijām un runā arī par politikas tēmām — privātumu, vārda brīvību un informācijas tehnoloģijas. Podkāsta ierakstus video formātā skaties "2centi" kanālā "Youtube".

Constant Progression Project

Constant Progression Project

Mairis un Kristaps dalās savā pieredzē par pārdošanu, par komunikāciju ar cilvēkiem un par to, kā lietas darīt efektīvāk. Beidz analizēt un sāc darīt!

'ReTV' podkāsts

'ReTV' podkāsts

Televīzijas kanāla "ReTV" sarunu raidījumi podkāsta formātā. Interesantas personības atklātās sarunās.

Normālas sarunas

Normālas sarunas

Podkāstā "Normālas sarunas" sarunājas Mārtiņš un Artūrs – divi normāli džeki, kuriem patīk runāt par lietām brīvi un atklāti. Dažreiz divatā, dažreiz – ar viesi. 

Straight Forward Podcast

Straight Forward Podcast

"Straight Forward Pordcast" ir raidījums, kurā tā veidotājs Armands aicina uz sarunu ar skeitbordu saistītus cilvēkus. Sarunas par tēmām, kas skar skeitbordu, dzīvi un citas svarīgas lietas, kuru laikā viesis izvēlas trīs sev tīkamas dziesmas atskaņošanai.

Train2Win

Train2Win

Latvijā pirmais un vienīgais podkāsts par riteņbraukšanas treniņiem un kultūru. Train2Win galvenais treneris Jānis Mūsiņš kopā ar podkāsta vadītāju Vladislavu Podvinski skaidro risinājumus tēmām, ar kurām saskaras atlēti - treniņi, uzturs, atpūta un tehnika.

F1LV PODKĀSTS

F1LV PODKĀSTS

Vieta, kur tiekas Lavijas motoru sporta līdzjutēji.

Sporta limonāde

Sporta limonāde

Podkāstā "Sporta limonāde" Edgars Bernāns un Valters Āboliņš runā un spriež par sportu no atšķirīga skatpunkta. Iedziļināties tajā, kas bieži paliek nepamanīts, runāt par tēmām, kas nav populāras vai ērtas.

LB visio

LB visio

Sarunas ar galvenokārt ārzemniekiem (dažreiz vietējiem) Rīgā par Latviju, iespaidiem un savstarpēji interesējošām tēmām.

Līderis

Līderis

Kas ir līderis šodien? Vai izcils vadītājs vienlaikus ir arī izcils līderis? Ja patiešām eksistē līdera gēns, kā tas izpaužas? Sabiedrisko attiecību aģentūra "Repute" saruna cikla "Līdera gēnu meklējot!" ietvaros izveidojusi podkāstu "Līderis", kas piedāvā sarunu fragmentus ar Latvijā zināmiem līderiem un spilgtām personībām, lai iedvesmotu arī tevi, līdera gēnu meklējot. Jo uzskatām – Latvijai ir vajadzīgi spēcīgi līderi, kas spēj iedvesmot, aizraut un celt mūsu sabiedrības pašapziņu!

uz austrumu robežas

uz austrumu robežas

Kristapa Andrejsona podkāsts par to, kurā gadsimtā mēs dzīvojam un kur atrodamies. Par to, kā skatāmies uz sevi un kā mūs redz citi.

Dzirkstele

Dzirkstele

Podkāsts "Dzirkstele" ir dzirkstošas sarunas ar aizrautīgiem cilvēkiem par viņu kaislībām un idejām. Jaunas epizodes iznāk aptuveni divas reizes mēnesī, vadoties pēc Mēness kalendāra – Jaunā un Pilnmēnesī. Podkāsta autore Aiga Zviedre uz sarunām aicina interesantas personības, ar mērķi tās patiesi sadzirdēt, saklausīt un iedegties par saviem sapņiem, iedvesmojoties no viesu stāstītā.

Cik maksā miljons?

Cik maksā miljons?

Deivids Cjukša un Reinis Krūmiņš ir nosprauduši mērķi kļūt par miljonāriem. Tāpēc viņi saprata, lai ātrāk mērķi sasniegtu – nepieciešams mācīties no tiem, kas jau sasnieguši šo līmeni. Tagad viņi abi podkāstā intervē Latvijas miljonārus, lai iegūtu jaunas zināšanas un dalītos ar gūto pieredzi.

Kreiča podkāsts

Kreiča podkāsts

Komiķis Jānis Kreičmanis sniedz savu viedokli par ikdienas lietām, saviem piedzīvojumiem un stand-up komēdiju Latvijā. Kā arī kategoriski atsakās dot padomus!

Satori.lv podkāsts JAUNI UN AKTĪVI

Satori.lv podkāsts JAUNI UN AKTĪVI

Kā mainīt pasauli? Rita Ruduša un Ilmārs Šlāpins sarunājas ar un par cilvēkiem, kas cenšas mūsu sabiedrību padarīt labāku. Sagatavots ar SIF finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, par tā saturu atbild biedrība "Ascendum".

Особенности национальной

Особенности национальной

Журналист DELFI Кристина Худенко обсуждает особенности латвийского климата, кулинарии, экономики, образования и многого другого с учеными, бизнесменами, экспертами и просто интересными людьми. Весело и с птичками.

Rīta mikriņš satiksmē – brīvu vietu nav

Rīta mikriņš satiksmē – brīvu vietu nav

"Rīta mikriņš satiksmē" – sarunas par Rīgas aktualitātēm ar šarmanto Sandu Deju, kas tapušas sabiedriskajā mikroautobusā dažādos galvaspilsētas maršrutos.

Jautājums no provinces

Jautājums no provinces

Telefona radio raidījums. Mārcis un Dzintris dzīvo laukos, bet nevar palikt vienaldzīgi par svarīgo, kas notiek valstī. Raidījumu vada pensionētais publiskās komunikācijas konsultants, tagad publicists un kulinārs Mārcis Bendiks un šobrīd pilnīgi pašnodarbinātais Āfrikas apceļotājs, bijušais radio priekšnieks un ētera personība Dzintris Kolāts. Sarunas uz priekšu virzīt un studijas viesus apčubināt palīdz raidījuma producents Juris Garjāns. Podkāsta veidotāju viedoklis var nesakrīst ar redakcijas pozīciju.

Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.