Pārtraukta “Skonto” futbola kluba valdīšana Latvijas čempionāta virslīgā, jo 24.kārtas spēlē “Liepājas metalurgs” viesos “sasita” FK “Ventspils” – 5:1, līdz ar to četras kārtas pirms čempionāta beigām pirmos reizi pēc neatkarības atjaunošanas kļūstot par Latvijas čempioniem, ziņo www.futbols.lv.
Piektajā minūtē Pēc Viktora Dobrecova centrējumu pirmais pie bumbas tika Miceika, precīzi raidot bumbu vārtos. 0:1. Pēc ielaistajiem vārtiem pāris pusmomenti radās laukuma saimniekiem, taču bez rezultātiem.

15.minūtē centrā rupji nospēlēja Miceika, saņemot par to dzelteno kartiņu. 37.minūtē viens pret vienu ar ventspilnieku vārtsargu Romanovu izrāvās Ģirts Karlsons. Viesu uzbrucēja sitiens lidoja garām Romanovam zem vārtu pārlikņa- 0:2.

40.minūtē pēc stūra sitiena Ģirts Karlsons no pieciem metriem raidīja bumbu zem vārtu pārlikņa - 0:3. 47.minutē pēc stūra sitiena ventspilnieku aizsargs Soleičuks raidīja bumbu savos vārtos - 0:4. 52.minūtē soda laukumā Kačanovs nogāza Dobrecovu un spēles galvenais tiesnesis piešķīra 11 metru soda sitienu. To izpildīt devās Katasonovs, panākot rezultātu 0:5. Sitiena brīdī Katasonovs neveiksmīgi paslīdēja un guva traumu. Viņa vietā laukumā devās Kristaps Grebis.

90.minūtē uz maiņu uznākušais Agafonovs iziet vien pret vienu ar liepājnieku vārtsargu Krucu, pārspējo to - 1:5

“Liepājas metalurgs” četras kārtas pirms čempionāta beigām kļuva par valsts čempioniem.

FK “Ventspils” – “Liepājas metalurgs” 1:5 (0:3)

”Ventspils:” Romanovs, Soleičuks, Kačanovs, Himičs (Logins, 46.), Rehviašvili, Stukaļins (Agafonovs, 68.), Bička, Mihaļčuks (Kozačuks, 44.), Kromhers, Butriks, Rimkus.

“Metalurgs”: Spole (Krucs, 80.), Zirnis, Mikadze, Ivanovs, Kalonas, Jemeļins, Miceika (Kļava, 62.), Soloņicins, Karlsons, Dobrecovs, Katasonovs (Grebis, 52.).

Vārtus guva: Agafonovs (90.); Miceika (5.), Karlsons (37.,40.), Soleičuks (s.v., 47.), Katasonovs (52., 11 m)

Brīdinājumi: Rehviašvili (73.); Miceika (15.)

Galvenais tiesnesis: A.Sipailo (Daugavpils)