"Barcelona" futbolisti otrdien Maskavā ar 3:0 pārliecinoši uzvarēja vietējo "Spartak" un garantēja vietu Čempionu līgas astotdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija.

Visu spēļu detalizētu analīzi un visu UEFA Čempionu līgas stastistiku var aplūkot DELFI jaunajā speciālajā sadaļā

Divus vārtus pirmajā puslaikā guva Lionels Mesi, nostiprinot "Barcelona" pārsvaru pēc tam, kad rezultātu 16.minūtē bija atklājis Daniels Alvešs.

Pirms spēles "Spartak" bija teorētiskas izredzes uz iekļūšanu nākamajā kārtā, taču zaudējums atvirzīja Krievijas klubu uz 3.vietu G grupā un komanda lielākās cerības var saistīt ar sezonas turpināšanu Eiropas līgas turnīrā.

Vēlāk otrdien otrā G grupas spēlē "Benfica" Portugālē uzņems Skotijas "Celtic".

Citā agrā vakara spēlē Francijas "Lille" Baltkrievijā ar 2:0 uzvarēja Borisovas BATE F grupā. Taču "Lille" uzvara bija pārāk mazrezultatīva, lai saglabātu cerības apsteigt BAET cīņā par 3.vietu un tikt Eiropas līgā.