Portugāles futbola izlase tik tikko izglābās no zaudējuma 2014. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas spēlē Izraēlā pret mājinieku valstsvienību, kompensācijas laikā panākot neizšķirtu - 3:3.

Portugāļi pirmie izvirzījās vadībā šai mačā, Bruno Alvešam jau otrajā minūtē atklājot spēles rezultātu. Taču tad Izraēlas izlase guva divus vārtus un pirmo puslaiku noslēdza ar 2:1 savā labā. Vārtus mājiniekiem guva Tomers Hemeds (24. minūtē) un Edens Ben Basats (40. min.).

Otrajā puslaikā Portugāle nonāca zaudētājos jau ar divu vārtu deficītu, kad Nulls Geršons 70. minūtē panāca 3:1 Izraēlas labā, tomēr portugāļi spēja izlīdzināt rezultātu, pirms skanēja spēles beigu sirēna. Vispirms Elders Poštiga 72. minūtē samazināna izraēļu pārsvaru līdz vieniem vārtiem, bet kompensācijas laika trešajā minūtē Fabio Centrau panāca neizšķirtu - 3:3.

F grupā pēc šā mača Izraēla, pateicoties labākai gūto-zaudēto vārtu attiecībai, ir izvirzījusies otrajā vietā aiz Krievijas, bet Portugāles izlase ir trešā.

Kā ziņojām, Krievijas un Ziemeļīrijas izlašu spēle piektdien ir atcelta spēcīgā sniegputeņa dēļ, kas valda Ziemeļīrijā.