Zaudējumu Vācijas bundeslīgas čempionāta mačā svētdien piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Artjoma Rudņeva pārstāvētais "Hannover 96" klubs, kas izbraukumā ar 0:2 (0:2) atzina Gelzenkirhenes vienības "Schalke 04" pārākumu.

Uzvaras vārtus spēles 39.minūtē guva mājinieku rindās spēlējošais Peru izlases uzbrucējs Džefersons Farfans.

Rudņevs laukumā pavadīja visu maču, bet ar rezultatīvām darbībām nespēja izcelties. Cīņas 76.minūtē Latvijas futbolists saņēma dzelteno kartiņu par tiesneša lēmuma apstrīdēšanu.

Kā zināms, Rudņevs līdz sezonas beigām ir izīrēts no cita bundeslīgas kluba Hamburgas SV (HSV). Viņš šosezon guvis divus vārtus - abus "Hannover 96" rindās.

Turnīra kopvērtējuma līderes godā atrodas Minhenes "Bayern", kas 20 mačos izcīnījusi 56 punktiem. Tālāk seko Leverkūzenes "Bayer", kas ar 20 spēlēm aiz muguras no līdervienības atpaliek 13 punktus.

Trešo vietu ar 39 iekrātiem punktiem 20 cīņās ieņem Dortmundes "Borussia".

Tikmēr "Hannover 96" pēc panākuma saglabājusi desmito pozīciju - vienība 20 mačos tikusi pie 24 punktiem.