Фото: RIA Novosti/Scanpix

Vienam no Latvijas labākajiem futbolistiem Aleksandram Cauņam Vācijas klīnikā veikta veselības pārbaude un pēc aptuveni divām nedēļām viņš beidzot varētu atsākt treniņus ar Krievijas čempionvienību Maskavas CSKA, vēsta klubs.

Sākumā Cauņa darbosies pēc individuāla grafika, tomēr ārsti izteikušies, ka atlabšanas procesā vērojama pozitīva dinamika.

Cauņa kreisās kājas pirksta lūzumu guva septembra izskaņā, un tobrīd ārsti prognozēja, ka atveseļošanās varētu ilgt aptuveni mēnesi.

Pagājušā gada beigās tika pavēstīts, ka Cauņa treniņus varētu atsākt janvāra vidū, bet vēlāk medicīniskajā apskatē futbolistam tika atklāta labās kājas trauma.

Latvijas futbola izlases galvenais treneris Marians Pahars marta sākumā prognozēja, ka Cauņam bez futbola jāiztiek vēl pusotru mēnesi.

Pagājušajā nedēļas nogalē atsākās Krievijas čempionāta sezona. Šī sezona CSKA komandai nav veiksmīga un tā ar 34 punktiem 20 spēlēs atrodas kopvērtējuma piektajā vietā.

Šosezon Cauņa laukumā izgājis četrās premjerlīgas čempionāta spēlēs, kā arī UEFA Čempionu līgas pamatturnīra pirmajā mačā.

UEFA Čempionu līgas grupu turnīru CSKA komanda noslēdza savas grupas pēdējā, ceturtajā, vietā, tādējādi noslēdzot Eirokausu sezonu.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !