Фото: AFP/Scanpix
Par karjeras beigām 41 gada vecumā paziņojis bijušais Brazīlijas futbola izlases viens no līderiem un 2002.gada pasaules čempions Rivaldo.

Pēdējo sezonu kādā no Eiropas čempionātiem pussargs aizvadīja 2008.gadā Grieķijā, bet pēc tam spēlēja Uzbekistānā, Brazīlijā un Angolā.

"Ar asarām acīs šodien visupirms vēlos pateikties Dievam, ģimenei un visiem tiem, kuri 24 gadu garumā mani atbalstīja. Šodien paziņoju, ka manai spēlētāja karjerai ir pielikts punkts," paudis futbolists.

Rivaldo ir 1999.gada Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) gada labākā futbolista balvas ieguvējs. Viņš karjeras sākumā spēlēja četros Brazīlijas klubos, bet 1997.gadā devās uz Eiropu, kur pievienojās Spānijas komandai Lakorunjas "Deportivo". Nākamos piecus gadus Rivaldo pavadīja Spānijas grandā "Barcelona", divreiz kļūstot par Spānijas čempionu. Nākamos divus gadus viņš pavadīja Itālijas klubā "AC Milan".

Vēlāk Rivaldo četrus gadus pavadīja Grieķijā, spēlējot Pireju "Olympiakos" un Atēnu AEK komandās, bet vēl divus gadus viņš nospēlēja ar lieliem finansiālajiem resursiem nodrošinātajā Uzbekistānas komandā Taškentas "Bunyodkor".

Brazīlijas izlases rindās pussargs aizvadījis 74 spēles un guvis 34 vārtus.

1998. un 2002.gada Pasaules kausa izcīņas finālturnīros Rivaldo tika iebalsots sacensību simboliskajā izlasē.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !