Argentīnas izlases uzbrucējs Lionels Mesi, sarūgtināts par spēles iznākumu, atteicies saņemt mača labākā spēlētāja balvu Amerikas kausa izcīņas mačā pret Paragvaju, vēsta ārzemju mediji.

Argentīnas izlase līdz mača 37. minūtei jau bija izvirzījusies vadībā ar 2:0, taču nespēja šo pārsvaru nosargāt un mačs noslēdzās ar neizšķirtu 2:2. Otros vārtus Paragvajas izlase guva spēles 90. minūtē.

"FC Barcelona" uzbrucējs bija tik sarūgtināts par to, ka argentīniešiem neizdevās uzvarēt, ka atteicās saņemt labākā spēlētāja balvu. Vēlāk tā tika atdota pretinieku izlases uzbrucējam Nelsonam Valdesam, kurš guva pirmos vārtus Paragvajas labā, raksta "Marca". Nav gaidāms, ka Mesi par šo atteikumu draudētu jebkāds sods.