Zaudējumu Krievijas premjerlīgas futbola čempionāta spēlē sestdien cieta Latvijas izlases pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētā komanda.

CSKA izbraukumā ar 0:2 (0:1) piekāpās "Rostov" futbolistiem.

Mača rezultātu pašā pirmā puslaika izskaņā atklāja Dmitrijs Polozs, bet pamatlaika kompensācijas laikā pārsvaru dubultoja uz maiņu nākušais Musa Dumbija no Mali.

Cauņa kārtējā savainojuma dēļ šim mačam nebija pieteikts.

Pateicoties uzvarai, "Rostov" izdevies panākt CSKA vienību Krievijas čempionāta galvgalī.

Kā zināms, Cauņa sezonas pirmajā pusē atkal mocījās ar savainojumiem, kas liedza piedalīties atsevišķās Latvijas izlases spēlēs, taču ik pa laikam futbolists tika iekļauts CSKA komandas pieteikumā. Neskatoties uz veselības likstām, Cauņa pērn novembrī pagarināja līgumu ar vienību līdz 2018./19. gada sezonas izskaņai.

Cauņa izpelnījies izsaukumu arī uz Latvijas izlases pārbaudes spēlēm marta izskaņā pret Slovākiju un Gibraltāru.

Tikmēr citā sestdienas mačā uzvaru izcīnījusi Maskavas "Spartak", kas ar 2:1 (0:1) savu skatītāju priekšā pārspēja Permas "Amkar". Uzvaru Maskavas klubs nodrošināja vien pamatlaika pēdējās desmit minūtēs.

Krievijas čempionāta kopvērtējuma vadībā ar 40 punktiem 20 mačos atrodas CSKA un "Rostov", kamēr "Spartak" futbolisti tikuši pie 33 punktiem.