Pirms nedēļas - 11. oktobrī - notikusī FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas spēle starp Lietuvas un Maltas futbola izlasēm bijusi "aizdomīga", jo pirms tās un mača laikā fiksētas neraksturīgi lielas likmes vairākos bukmeikeru kantoros, paziņojusi Maltas Futbola federācija (MFF).

Aizdomas par Viļņā notikušās spēles godīgumu bijušas jau pirms spēles sākuma svilpes, tāpēc FIFA komisārs pirms cīņas apmeklējis gan abu komandu, gan tiesnešu ģērbtuves, brīdinot par iespējamām sekām, ja mačs neritēs pēc "fair play" principa.

Kā norāda MFF prezidents Normans Darmanins Demajo, netipiski daudz likmju pieņemts uz Maltas zaudējumu ar 0:2. Turklāt likmes turpinājušas pienākt arī otrajā puslaikā, kad rezultās joprojām bijis 0:0. Abus vārtus lietuvieši guva spēles pēdējās 15 minūtēs. Demajo solījis noskaidrot, vai notikušajā varētu būt iejaukti spēlētāji, tāpēc tiksies ar visiem futbolistiem bez treneru klātbūtnes.