Ziemas kausa izcīņā, kas ir Latvijas futbola pirmssezonas turnīrs, otrdien FK "Liepāja" komanda ar rezultātu 2:0 pārspēja gaidāmās "SynotTip Virslīgas" debitanti SK "Babīte".

Liepājnieki ar vārtu guvumiem izcēlās katrā puslaikā pa reizei. Vispirms Oskars Kļava 26. minūtē atklāja spēles rezultātu, savukārt 54. minūtē Dario Tomičs rezultāta pārsvaru liepājniekiem dubultoja.

Tāpat šajā spēlē tika piešķirts pirmais noraidījums Ziemas kausa ietvaros – par sitienu pretiniekam sarkano kartīti saņēma SK "Babīte" spēlētājs Vladislavs Kuzmins.

"Ziemas kausa" piektais turnīrs notiek pēc jaunas izspēles sistēmas un tajā piedalās 15 klubi no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Jaunā izspēles sistēma paredz, ka ne visi klubi aizvadīs vienādu spēļu skaitu, kā arī komandu pretinieki turnīra ietvaros būs dažādi. Līdz ar to uzvarētāju noteikšanā tiks izmantota iegūto punktu proporcionālā vērtība pret maksimāli iespējamajiem.