Latvijas futbola izlases uzbrucējs Dāvis Ikaunieks svētdien, 6. decembrī, Čehijas čempionātā laukumā pavadīja visu otro puslaiku, taču viņa pārstāvētā vienība "Mlada Boleslav" piedzīvoja zaudējumu.

"Mlada Boleslav" mājās ar 0:2 (0:1) piekāpās "Teplice", kas pārtrauca četru zaudēto spēļu sēriju.

Ikaunieks uz maiņu laukumā devās 46. minūtē un to pameta tikai pēc finālsvilpes.

Pāvels Molis 39. minūtē no aptuveni 22 metriem bumbu trieca augšējā kreisajā vārtu stūrī, panākdams 1:0 par labu viesiem. Mihals Škoda 58.minūtē rezultātu varēja izlīdzināt, bet viņa izpildītā "pendele" tika atsista.

Daniels Trubačs sešas minūtes līdz pamatlaika beigām pārsvaru dubultoja.

"Mlada Boleslav" ar astoņiem punktiem desmit spēlēs Čehijas čempionātā ieņem 15. vietu starp 18 klubiem.

Latvijas futbolists izīrēts Mlada Boleslavas komandai līdz 2021. gada 30. jūnijam.

Tikmēr Japānas pēc spēka otrajā līgā Vitālija Maksimenko pārstāvētā Omijas "Ardija" viesos ar 0:2 (0:2) zaudēja Ivatas "Jubilo".

Maksimenko šo spēli noraudzījās no rezervistu soliņa.

Ivatas komandā uzvaras vārtus 21.minūtē iesita Kentaro Oi.