Latvijas futbola izlases uzbrucēja Vladislava Gutkovska vienība ceturtdien savā laukumā UEFA Konferences līgas "play-off" kārtas pirmajā mačā izcīnīja uzvaru, kamēr pussarga Jāņa Ikaunieka komanda piedzīvoja sagrāvi.

Ikaunieka pārstāvētā Somijas komanda Kuopio "Palloseura" ("KuPS") mājās ar 0:4 (0:3) piekāpās Berlīnes "Union".

Viesiem divus vārtus 7. un 31.minūtē guva Taivo Avoniji, 29.minūtē izceļoties Maksam Krūzem. Ceturtos vārtus jau spēles kompensācijas laika otrajā minūtē guva Andreass Foglzammers.

Ikaunieks spēli sāka pamatsastāvā un tika nomainīts 79.minūtē.

Tikmēr Gutkovska pārstāvētā Polijas komanda Čenstohovas "Rakow" savā laukumā ar 1:0 (0:0) pārspēja Beļģijas klubu "Gent", kas iepriekšējā kārtā kas divu maču summā apspēlēja Latvijas vicečempioni RFS.

Gutkovskis mačā iesaistījās 57.minūtē.

Septiņas minūtes vēlāk vārtus mājiniekiem guva Andžejs Nevulis.

"Play-off" jeb ceturtās kārtas spēles notiek 19. un 26.augustā. Savukārt grupu turnīra izloze notiks 27.augustā.

Jaunizveidotā UEFA Konferences līga ir trešā ranga klubu turnīrs aiz Čempionu līgas un Eiropas līgas.