Savus pirmos vārtus Somijas hokeja čempionāta jaunajā sezonā ceturtdien guva Armands Bērziņš, palīdzot savam un Kaspara Saulieša pārstāvētajam klubam HPK ar 2:0 (0:0, 1:0, 1:0) pieveikt Pori "Assat".

Otrā perioda septītajā minūtē pēc Niko Nieminena un Saulieša piespēlēm Bērziņš guva HPK uzvaras vārtus. Otro reizi ripa "Assat" vārtos ielidoja mača izskaņā, kad Pori komanda bija nomainījusi vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.

Bērziņš mačā nospēlēja 14:48 minūtes, izdarīja trīs metienus pa vārtiem, bet viņa lietderības koeficients bija "+1". Saulietis laukumā bija 14:12 minūtes, divreiz meta pa vārtiem un arī viņa lietderības koeficients bija "+1".

Somijas čempionāta kopvērtējumā HPK ar sešās spēlēs gūtiem astoņiem punktiem ieņem devīto vietu 14 komandu konkurencē.