Latvijas hokeja uzbrucējs Kaspars Daugaviņš otro dienu pēc kārtas tika pie rezultativitātes punktiem Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē, savā laukumā mačā pret Albānijas "Devils" gūstot vārtus, bet viņa pārstāvētie Binhemtonas "Senators" uzvarēja pagarinājumā – 4:3 (0:1, 3:1, 0:1, 1:0).

Daugaviņš vārtus guva otrās trešdaļas 13. minūtē, izvirzot "Senators" vadībā ar 3:1, kad viņa komanda atradās skaitliskajā mazākumā. Trešajā trešdaļā viesi divus vārtus atguva un spēle turpinājās ar pagarinājumu, kurā uzvaras vārtus guva "Senators" uzbrucējs Maiks Hofmans.

Atgādinām, ka piektdienas mačā pret Šarlotas "Checkers" Daugaviņš izdarīja trīs rezultatatīvas piespēles.

Pēc uzvaras pār "Devils" Binhemtonas komanda Austrumu konferences kopvērtējumā pacēlās uz ceturto pozīciju.