Savu trešo spēli šīs sezonas Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā piektdien aizvadīja latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, bet viņa pārstāvētā Otavas "Senators" komanda ar 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) izbraukumā zaudēja Karolīnas "Hurricanes" vienībai.

Daugaviņš sastāvā atgriezās pēc divu maču izlaišanas, uz ledus pavadot desmit minūtes un 24 sekundes.

Latvieša kontā viens metiens pa vārtiem, divi spēka paņēmieni un neitrāls lietderības koeficients.

Vienīgos vārtus pirmās trešdaļas 16.minūtē guva Ēriks Stāls, bet mājinieku vārtsargs Dens Eliss atvairīja visus 27 pretinieku metienus.

Visos trijos mačos, kuros Daugaviņš šosezon devies laukumā, "Senators" komanda piedzīvojusi zaudējumus. Pārējās cīņās, latvietim laukumā nedodoties, Otavas klubs līdz šim izcīnījis tikai uzvaras.

Ar 11 punktiem astoņās spēlēs "Senators" Austrumu konferences kopvērtējumā saglabāja ceturto vietu, bet "Hurricanes" ar sešiem punktiem sešos mačos šajā pašā konferencē atrodas 11.pozīcijā.

Kā zināms, NHL lokauta dēļ šosezon komandas regulārajā čempionātā saspringtā izspēles grafikā aizvadīs pa 48 mačiem, tiekoties vien ar savas konferences komandām.

Daugaviņš ar "Senators" pagājušā gada jūlijā noslēdza vienvirziena līgumu uz vienu gadu, bet lokauta laikā spēlēja Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubā Rīgas "Dinamo".