Trešdien Nacionālās Hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē Otavas "Senators" savā laukumā ar 2:4 (0:1, 2:1, 0:2) piekāpās Pitsburgas "Penguins" un pazaudēja vienu no saviem vadošajiem aizsargiem Ēriku Karlsonu, kurš guva smagu kājas traumu.

Šai mačā Otavas komandai palīdzēja arī Latvijas uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, kurš laukumā pavadīja 16 minūtes un 46 sekundes. Rezultativitātes punktus viņš neguva, izdarīja vienu metienu pa vātriem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pēc otrās trešdaļas rezultāts šai mačā bija neizšķirts 2:2, bet trešajā periodā ar Džeimsa Nīla un Sidnija Krosbija bezatbildes vārtiem "Penguins" panāca izšķirošu pārsvaru un svinēja uzvaru.

Ēriks Karlsons, 22 gadus vecais Norisa balvas ieguvējs, iespējams, šosezon Otavas "Senators" vairs nevarēs palīdzēt, jo sadursmē ar Metu Kuku guvis Ahileja cīpslas traumu, kas prasa operāciju.