Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā februārī neveiksmīgi turpina spēlēt Kaspara Daugaviņa pārstāvētais klubs Otavas "Senators", kas ar 0:3 (0:1, 0:0, 0:2) piekāpās Toronto "Maple Leafs".

"Senators" tas bija ceturtais zaudējums pēdējās piecās spēlēs un sestais zaudējums astoņās spēlēs februārī.

Daugaviņš mačā laukumā bija 13:47 minūtes, izdarīja vienu metienu pa vārtiem, reizi pielietoja spēka paņēmienu, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Pirmajā periodā "Maple Leafs" vadībā izvirzīja Freizers Maklarens, bet trešā perioda devītajā minūtē Tailers Božaks dubultoja Toronto komandas pārsvaru. Pēdējā minūtē Džons Maikls Lailss ripu raidīja tukšos "Senators" vārtos, panākot 3:0.