Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien starp Kaspara Daugaviņa pārstāvēto Otavas "Senators" un Filadelfijas "Flyers" izcēlās vairāki incidenti, bet mačā ar 2:1 uzvarēja "Flyers".

Daugaviņš mačā nospēlēja 10:32 minūtes, bloķēja vienu metienu, reizi pielietoja spēka paņēmienu, bet viņa lietderības koeficients bija "+1".

Jau ziņojām, ka Daugaviņš šajā mačā nopelnīja piecu minūšu sodu par kautiņu ar pretinieku Zeku Rinaldo. Pirmā perioda 10.minūtē rupji pret Daugaviņa komandas biedru Maiku Lundinu nospēlēja Harijs Zolnerčiks. Incidenta vietā laukumā uzreiz sākās grūstīšanās starp spēlētājiem, bet Daugaviņš, dodoties aizstāvēt komandas biedru, uzsāka kautiņu ar Rinaldo.

Tas nebija vienīgais incidents šajā mačā. Trešā perioda 13.minūtē laukuma vidū starp abām komandām atkal uzvirmoja kaislības pēc "Senators" pieredzējušā zviedru uzbrucēja Daniela Alfredsona rupjības pret to pašu Rinaldo.