Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien "sauso" zaudējumu piedzīvoja Zemga Girgensona pārstāvētais klubs Bufalo "Sabres", kas ar 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) piekāpās Losandželosas "Kings".

"Sabres" tas bija ceturtais "sausais" zaudējums sezonā. Girgensona komanda aizvadītajās 18 spēlēs ir guvusi tikai trīs uzvaras un ir visas līgas vājākā komanda.

Girgensons nospēlēja 10:29 minūtes, reizi bloķēja pretinieku metienu, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

"Karaļi" pirmos vārtus guva 36 sekundes pirms pirmā perioda beigām, kad vairākumu realizēja Maiks Ričardss. Savukārt 2:0 "Kings" panāca otrā perioda 13.minūtē pēc Anžes Kopitara gūtajiem vārtiem.