Šveices spēcīgākās hokeja līgas (NLA) spēlē svētdien iespaidīgu sniegumu nodemonstrēja latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, palīdzot viņa pārstāvētajai Ženēvas "Servette" ar rezultātu 6:4 uzvarēt "Davos" vienību.

Daugaviņš ceturtajā minūtē guva spēles pirmos vārtus, bet četras minūtes vēlāk viņš palīdzēja komandas biedram panākt rezultātu 2:0. Desmitajā minūtē viņš bija precīzs otro reizi mačā, bet savus trešos vārtus latvietis guva 46.minūtē, panākot rezultātu 5:3.

Daugaviņš šīs sezonas 40 mačos Šveices čempionātā guvis 13 vārtus un izdarījis 24 piespēles, kas viņu padara par rezultatīvāko spēlētāju komandā.

Pirmdien Daugaviņš jau pievienosies Latvijas izlasei, lai gatavotos Soču olimpiskajām spēlēm.