Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā guva vārtus un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli, palīdzot viņa pārstāvētajai Bufalo "Sabres" komandai savā laukumā ar rezultātu 5:4 (1:1, 2:2, 1:1, 1:0) pagarinājumā uzvarēt Bostonas "Bruins" vienību.

Girgensons guva šīs spēles pirmos vārtus, ar precīzu metienu izceļoties jau ceturtajā minūtē. Savukārt rezultatīvu piespēli latvietis izdarīja pamatlaika pēdējā minūtē, palīdzot Metam Mulsonam panākt neizšķirtu 4:4 un ievest spēli pagarinājumā.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 14:09 minūtes, izdarot divus metienu pa vārtiem, veicot divus spēka paņēmienus, nopelnot vienu divu minūšu sodu, kā arī iekrāja pozitīvu lietderības koeficentu "+2". Girgensons tika atzīts par spēles otro zvaigzni.

Uzvarētājiem vēl vārtus guva Tailers Maiers, Braiens Flins un Mets D'Agostīni, kurš precīzi meta pagarinājumā,.

Tikmēr "Bruins" labā vārtus guva Kriss Kellijs, Zdeno Hara, Breds Maršāns un Milans Lučičs.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Sabres" ar 42 punktiem 59 spēlēs ir pēdējā, 16.vietā.