Amerikas hokeja līgas (AHL) regulārā čempionāta mačā Jūtikas "Comets" komandas latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš trešdien izkāvās ar Binghemtonas "Senators" spēlētāju.

"Comets" komanda ar rezultātu 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) pārspēja "Senators" hokejistus.

Spēles 14.minūtē Ķēniņš saķērās ar pretinieku komandas hokejistu un izvicināja dūres. Latviešu uzbrucējs nogāza pretinieku uz ledus, tādējādi būdams pārāks šajā divkaujā.

Mačā Ķēniņš nopelnīja septiņas soda minūtes, kā arī izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficentu. Šajā sezonā Ķēniņš deviņās spēlēs guvis divus vārtus un izdarījis vienu rezultatīvu piespēli.