Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārajā čempionātā rezultatīvu sniegumu turpina demonstrēt latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons, kurš otrdien ar vārtu guvumu palīdzēja Bufalo "Sabres" komandai izcīnīt uzvaru.

"Sabres" ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0) pēcspēles metienu sērijā pārspēja Tampabejas "Lightning", kas ir NHL līdervienība.

Girgensons spēles 56.minūtē lieliski nocīnījās vārtu priekšā un pārspēja "Lightning" vārtsargu Jevgeņiju Nabokovu, izlīdzinot rezultātu un ievedot maču pagarinājumā.

Šajā mačā latviešu uzbrucējs nospēlēja 23:41 minūti, kuru laikā izdarīja trīs metienus pa vārtiem, uzvarēja 60 procentos iemetienu, 3:58 minūtes nospēlēja vairākumā, bet 1:22 minūtes – mazākumā. Maču Girgensons noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficentu "+1". Ar savu sniegumu Latvijas uzbrucējs tika atzīts par spēles otro spilgtāko zvaigzni.

Tas viņam bija astotais vārtu guvums sezonā. Viņa kontā arī sešas rezultatīvas piespēles un pozitīvs lietderība koeficents "+6".

"Sabres" komandā šajā mačā pēcspēles metienus realizēja Kodijs Hodžsons un Tailers Eniss.

NHL Austrumu konferences kopvērtējumā "Sabres" ar 20 punktiem 25 spēlēs ir 13.pozīcijā.