Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē svētdien Zemgus Girgensons izcēlās ar gūtajiem vārtiemu un rezultatīvu piespēli, bet viņa pārstāvētā Bufalo "Sabres" ar rezultātu 3:2 (1:0; 2:1; 0:1) pārspēja Dalasas "Stars".

Latviešu hokejists rezultatīvi asistēja Taileram Maiersam komandas pirmajā vārtu guvumā.

Savukārt vārtus Girgensons guva otrā perioda sestajā minūtē, pēc Ņikitas Zadorova un Krisa Stjuarta piespēlēm panākot 3:0.

Girgensons nospēlēja 20 minūtes un 51 sekundi, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, divreiz pielietoja spēka paņēmienu, bloķēja divus metienus, uzvarēja astoņos no 21 iemetiena, bet spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Savukārt cits latviešu uzbrucējs Ronalds Ķēniņš pēc vētrainās NHL karjeras iesākšanas šoreiz spēlei nebija pieteikts, bet viņa pārstāvētā Vankūveras "Canucks" ar 5:0 sagrāva Pitsburgas "Penguins".